Chcete si zhmotnit svůj vysněný život?

Dana-Sofie ŠlancarováStačí už jen málo –  objednat si na této stránce online kurz Vychytávky pro život 1: Tipy, triky a osvědčené metody, jak si doopravdy zhmotnit svůj vysněný život (a proč vám to dřív nefungovalo) a pak si užít tu 33denní jízdu.

Pamatujte: jste to vy, kdo máte život ve svých rukou – a jak se v kurzu dozvíte, hlavně ve své hlavě (a někdy taky na své hlavě;-).

Jste to vy, kdo může svůj život změnit – bez ohledu na to, kde jste teď, za tři měsíce, za půl roku, za rok můžete být úplně někde jinde, někdo jiný, mnohem šťastnější, spokojenější, vědomější, bohatší… 

A právě Vychytávky pro život 1 vám přinesou ty správné metody, techniky, rady, tipy a triky, abyste svůj život mohli doopravdy změnit. Přinesou vám to, co vám jinde chybělo, co vám jinde neřekli, a proto vám to doposud nefungovalo.

Jste-li na této stránce, rozhodli jste se správně!

Objednávka kurzu:

„Danu-Sofi jsem oslovila ve fázi totálního fyzického i psychického vyčerpání. V tomto rozpoložení se v mém životě nedostavovaly ani úspěchy v práci, ani celková spokojenost. Naopak, byla jsem líná, nepříjemná, nevděčná a stále si stěžující, jak je dospělý život těžký.

Dana-Sofie mi ukázala a racionálně vysvětlila, že nejdříve se musím dát fyzicky dohromady, pořádně si odpočinout, více spát a jíst a pak mě zasvětila do kouzel potenciálové meditace a celkového fungování energií, zákona přitažlivosti a víry v to dobré, nikoliv jen to negativní.

Ukázala mi, jak žít život, který jsem vždy chtěla žít – méně dřít, umět si reálně odpočinout, být si vědoma své cykličnosti a mnoho dalšího.

Po roce konzultací je ze mě mladá, šťastná žena, která se nestresuje z hromady práce, ale těší se na nové výzvy, srší nápady, neúspěchy bere s nadhledem, protože ví, že to dobře dopadne, pracuje podstatně chytřeji a efektivněji, váží si toho všeho, co má, a na věci se dívá pozitivně.


Obrovsky jsem se posunula nejen v osobním životě, ale dostavily se i pracovní úspěchy, peníze mi začaly přicházet ve velkém a s lehkostí a svou práci si užívám.

Za mě jedno velké děkuji!
Ing. Eva Janková, MSc
obchodní manažerka