Naučte se měnit svůj život
a zhmotňovat si své sny a přání

bez ohledu na to, v jaké životní situaci se právě nacházíte, nebo co se děje kolem vás!

Není to nic zázračného – díky kombinaci
velmi jednoduchých, ale efektivních technik
to zvládnete i vy!

Vychytávky pro život 1 jsou kurzem plným jednoduchých, lehce a kdykoli aplikovatelných technik, které opravdu fungují!

Díky těmto technikám a mé podpoře bude pro vás hračkou změnit v jakékoli životní oblasti to, co jste tak dlouho nedokázali.

A stačí na to pouhých 33 dní!

Adéla Kazdová
Adéla Kazdovázakladatelka projektu zivotbezhormonalniantikoncepce.cz
Read More

To je něco! Kurz, který je opravdu, ale opravdu pro všechny! 🤩

Dana-Sofi má neskutečný dar! Poskládat kurz, který během 33 dní dokáže totálně proměnit váš Život! Moc se mi líbí, jak jsou všechny ty „vychytávky“ jednoduše uchopitelné a lehce se dají provádět. Kurz je skvěle propracovaný a všechno do sebe zapadá, jako klíč od hlavního zámku Života – a to všechno navíc v souladu s naší ženskou cykličností. Prostě pecka!

Přeju všem, aby si tohle dovolili žít! Ten kurz fakt stojí za to!

Nebylo by to úžasné, kdyby:

 • Váš život byl plný úžasně láskyplných a naplňujících vztahů.
 • Cítili jste se skvěle ve svém těle.
 • Byli jste zdraví a plní síly.
 • Bavilo by vás jít do výzev, protože byste věděli, že je zvládnete.
 • Vaše mysl by s vámi spolupracovala a nepodkopávala vám nohy.
 • Kdykoli byste se cítili nejistí, věděli byste, po jaké technice sáhnout, aby vám bylo líp.
 • Vaše sny, přání a touhy by se začaly opravdu plnit, protože byste na to měli ověřené a fungující metody.
 • Naplňovala by vás i vaše práce.
 • Cítili byste uvnitř pohodu, lásku a vnitřní klid bez ohledu na to, co se děje kolem vás.
 • Byli byste pánem svého času i svého života.
 • Mohli byste konečně být naplno sami sebou.
 • Dokázali byste inspirovat druhé svým životem.
 • Měli byste svůj život zcela ve svých rukách, a přesto byste v něm dokázali mít spoustu plynutí a  nádherných překvapení.
 • Cítili byste neustále zdravé sebevědomí a vnitřní radost.

Jenomže realita je jiná, co?

 • Víte, že se můžete cítit v životě mnohem lépe, ale nevíte, jak to můžete konkrétně udělat!
 • Chcete vydělávat víc peněz, prožívat větší intimitu a spokojenost ve svých vztazích, cítit se vitální a plní síly… – ale nevíte, jak na to.
 • Snažíte se být pozitivní a pracovat se svými myšlenkami, ale nejde vám to: za chvíli se všechno zase vrátí do starých kolejí. Ptáte se: „Kde pořád dělám chybu?“
 • Prošli jste řadou online kurzů a přečetli spoustu knížek, ale pořád se vám nedaří si zhmotňovat vaše přání, cítit se zdravější, mít dostatek peněz, najít svou lásku…
 • Navíc vám všechny ty techniky přijdou moc ezo, potřebujete něco, co je víc vědecké, logické, racionální.
 • Pracujete na sobě, pravidelně meditujete a vizualizujete, ale pořád se vám vracejí pocity úzkosti, smutku, bezvýchodnosti – nebo silná únava. A toho byste se fakt moc chtěli zbavit.
 • Pořád si zhmotňujete spíš negativní věci a často se vám děje to, co nechcete. Proč???
 • Chcete ve svém životě víc propojit energii a hmotu, spiritualitu a praktický život, včetně oblasti podnikání, ale taky nevíte, jak na to.
 • Máte krizi středního věku a vnímáte, že vám v životě něco zásadního chybí.
 • Někde v hloubi duše víte, že kouzla a čáry existují, ale už jste je zapomněli a chcete to znovu-objevit.

Vím, proč se tak cítíte a proč se nemůžete POHNOUT DÁL
a pomůžu vám to změnit jednou provždy!

Za prvé jsem tam taky byla a za druhé už řadu let dělám průvodce lidem, kteří přesně tohle řeší.

Díky svým dlouholetým zkušenostem z oblasti ženské cykličnosti jsem objevila, že mám dar vzít skvělou myšlenku, kterou ale někdo podává docela složitě, a předat ji dál tak, že ji pochopí úplně každý, bez ohledu na věk – a v případě cykličnosti i bez ohledu na pohlaví. 😉 A nejenže ji pochopí, ale bude ji schopen prakticky aplikovat, a díky tomu se jeho život změní k mnohem lepšímu.

V Čechách a na Slovensku už to jsou stovky tisíc žen (i mužů), jejichž život se razantně proměnil díky projektu Cyklická žena® a díky tomu, že pochopili a přijali ženskou proměnlivost a začali s ní prakticky pracovat.

Vím, kde se teď nacházíte a co cítíte. Taky jsem tam byla a vím, jaké to je.

Někde v hloubi tušíte, že změna vašeho života je možná, ale nejspíš si říkáte: „Když ono to tolikrát už nevyšlo.“ Anebo: „Nemám čas se těmto věnovat x hodin denně – mám malé děti, velkou rodinu, spoustu práce a povinností…“ Anebo: „Ono je to všechno tak složité a komplikované, že se mi do toho vůbec nechce.“

Měla jsem to stejně: kmitala jsem mezi svým podnikáním – psaním, přednášením, administrativou, marketingem, odesíláním balíčků atd. atd. – a mezi učením svého syna, kterého jsem vzdělávala doma, a samozřejmě mezi další péčí o domácnost, o psa, o další blízké lidi… Na mě samotnou už často nezbýval čas, natož abych se věnovala praktikování všech těch složitých technik, o nichž jsem četla v seberozvojových knihách.

Pak jsem ale objevila pár metod, které mi přinesly první skutečné výsledky. Začala jsem s nimi pracovat hlouběji a detailněji, vylepšovala jsem je pro své vlastní použití a předávala je dál, ať už v rámci kurzů a osobních konzultací, nebo jako průvodce v českých verzích kurzů Joea Dispenzy a Alberta Villolda.

A díky tomu jsem dokázala i pro vás „vydestilovat“ to nejlepší: tipy, triky a osvědčené metody, které fungují a přitom jsou maximálně jednoduché na aplikaci. Dají se dělat i s malými dětmi i při řízení několika firem nebo projektů. Testováno na lidech… 😉

Právě proto tedy vím, jak se cítíte a co potřebujete.

A všechno tohle jsem pro vás dala do 33denního online kurzu, který si můžete užívat třeba z pohodlí svého domova a věnovat mu přesně tolik času, abyste to v pohodě stíhali.

Naučte se během pouhých 33 dní metody,
které FUNGUJÍ a které vám ZMĚNÍ život!

V tomto kurzu najdete všechno, co potřebujete, abyste konečně začali měnit svůj život a zhmotňovat si svá přání a své sny:

 • Získáte baterii technik a vychytávek, které vám pomůžou začít si zhmotňovat váš vytoužený život, ať už se to týká peněz, hojnosti, zdraví, vztahů, práce, smyslu nebo třeba skvělé psychické a fyzické kondice.
 • Objevíte postupy, které vám pomůžou se zbavit negativních emocí a podvědomých přesvědčení, jež vás v životě blokují a škodí vám.
 • Budete znát několik technik, jak si vizualizovat své sny, abyste si je přitáhli i do reality – a budete vědět, co je na těchto metodách nejdůležitější a jak je dělat správně.
 • Prakticky si nacvičíte neskutečně univerzální techniku, která je tak mocná, že vám pomůže jak od akutní nebo chronické bolesti hlavy, tak třeba od blokujících podvědomých přesvědčení, takže konečně uvěříte, že si zasloužíte hojnost nebo toho správného partnera nebo cokoli chcete!
 • Budete vědět, jak efektivněji meditovat, abyste se cítili lépe a přitahovali si, co chcete.
 • Zjistíte, kde jste dělali chybu, že se vám předtím nedařilo si zhmotnit to, po čem toužíte.
 • Pochopíte, jak v životě postupně přestat mít to, co v něm mít nechcete, a proč jste se toho nedokázali dřív zbavit.
 • Docvaknou vám konečně věci, které vám v jiných kurzech nebo knihách osobního rozvoje nedocvakly, nebo tam úplně chyběly.
 • Vrátí se vám velký kus vaší duše a taky dobré nálady a chuti do života!

Online kurz

Vychytávky pro život 1:

Tipy, triky a osvědčené metody,
jak si doopravdy zhmotnit
svůj vysněný život

(a proč vám to dřív nefungovalo)

modré oko

Konečně velmi konkrétní, PRAKTICKÝ, logický,
racionální a zároveň SROZUMITELNÝ kurz!

Monika Bakešová
Monika Bakešováadvokátka, bakesova.cz
Read More

Ahoj Sofi, jsem velmi vděčná, že jsem se dostala ke tvému kurzu Vychytávky pro život. Mám chuť vychválit úplně celý obsah, protože za to opravdu stojí. Tím, jak se nezaměřuješ jen na jednu metodu. Tím, jak nabízíš víc možností a jak je jednoduše propojuješ. Tím, že to není jen nějaké létání v oblacích, ale praktické, úplně konkrétní návody, příběhy i vysvětlení z pohledu vědy.

Ovšem za mě naprosto nej tvůj přístup a vysvětlení k meditacím a k EFT. To jsem znala už roky, ale neuměla jsem ho uchopit tak, aby mi fungovalo. A ono je to přitom tak snadné. Jen jsem to potřebovala jinak vysvětlit.

Takže, kdybych měla vybrat 2 věci (vybrat jen jednu je fakt nemožné), tak je to „ťukací meditace na posunutí horního limitu“ a „zhmotňovací meditace“. Ťukací jsem využila zrovna dnes dopoledne, kdy mi naskočila myšlenka, že přece zas až tolik dařit se nemůže, a že se určitě musí něco zas pokazit. No, a klapl i další úspěch. 😊

Moc děkuju za tvoji práci a těším se, s čím dalším přijdeš příště.

Co vás v kurzu čeká?

Ten kurz jsem navíc vymazlila tak, aby se vám fakt líbil – a hlavně, aby vám fungoval (i proto, že jsem prošla v životě už desítkami kurzů, a vím, co funguje a co mě naopak odradilo):

1️⃣ V kurzu se uvidíme každý den – nicméně naše setkání budou krátká. Budu vás tedy držet v té správné energii pravidelně 🕒, ale nebude vás to stát hodiny času.🕤 To vám skvěle pomůže v osvojení nových, 🔻 pozitivních návyků! 🔻

5️⃣ A protože miluju vysvětlovat „ezoterické“ 🧚‍♀️ principy vědecky, logicky a racionálně 👩‍🔬, je to kurz i pro ty z vás, kteří kvůli tomu tohle téma zatím spíš odmítali studovat. Aneb, jak říká Dr Joe Dispenza, věda je moderním jazykem mystiky🔬

2️⃣ V kurzu jsou nejen videa ▶️ nebo zvukové nahrávky 🔈 (pro auditivní typy), ale i textové přepisy 💬 (pro vizuální typy), abyste se ke všemu mohli vracet – a spousta  velmi praktických technik 🤲 (pro kinestetické typy).

6️⃣ Mým heslem je jednoduchost a srozumitelnost. Proto vysvětluju všechno tak, abyste tomu porozuměli nejen vy, ale i vaše 80letá bábi 👵 i 4letý synek 👦. I přes svou jednoduchost tyhle metody 🔺 opravdu fungují! 🔺

3️⃣ Kurz je maximálně konkrétní, hmatatelný a praktický 🤓, se spoustou technik, které budete moci začít 🔻 používat ihned! 🔻Techniky vás budou bavit 🥳, protože jsou jednoduché, nemusíte se je složitě učit a nedají se splést.🎈

7️⃣ Věci se budete učit postupně, vše bude navazovat 📶 a to důležité vám budu neustále připomínat. Navíc vás čeká spousta velmi zábavných a podnětných úkolů, abyste si vše uložili jako nový návyk, který vám změní život k lepšímu! ♥️

4️⃣ Nejvíc se člověk naučí z příkladů a reálných příběhů, takže jsem jimi jednotlivé lekce doslova prošpikovala.😉 Jsou to příběhy, které se doopravdy staly, což znamená, že podobné úžasné věci se můžou stát i vám! 🤩

8️⃣ A samozřejmě budu v kurzu pro vás a pro vaše potřeby i otázky.  Vím, jak je důležitá péče a osobní přístup, a obojí ode mne v kurzu budete mít. Budu vaším průvodcem, který pro vás vždy bude mít pomocnou ruku! 🙌

PODTRŽENO SEČTENO:

Můžete koukat, číst, poslouchat, ptát se – a hlavně okamžitě praktikovat.

A díky tomu se vám svět postupně začne měnit před očima. Jako kdyby se najednou začal točit podle vás.

Zažijete první změny, o kterých jste doteď možná jenom četli v knížkách.

Všechny ty pocity, po kterých jste toužili, se zjeví ve vaší přítomné realitě: že jste na světě správně, že Vesmír nejde proti vám, ale že vám nabízí pomocnou ruku, že skutečně máte tu moc ovlivňovat a hlavně měnit svoje myšlenky, a tím i celý svůj život.

Začnete vnímat, že jste schopni ze svého života postupně eliminovat to, co se vám nelíbí nebo co vás tíží.

A naopak posílit všechno to, po čem vaše srdce touží a co vám dává v životě největší smysl!

Co kurz změnil jeho účastníkům život?

Lucie Kolářová
Lucie Kolářovávědkyně, výzkumná pracovnice
Read More

Ahoj Sofi, díky moc za skvělý kurzík. Já jsem si ho vážně užila. Medituji a ťukám už téměř každý den. Přinesl mi nový pohled na věci, mnoho zajímavých tipů a vychytávek. Moc se mi taky líbilo, že jsi nám byla k dispozici a na dotazy jsi vždy dala vyčerpávající odpověď. 🙂

Kombinace videa a pracovního sešitu pro mne byla úplně úžasná. Když jsem nebyla online, tak jsem si mohla číst, což bylo super. Domácí úkoly jsem zvládala dělat v pohodě a i videa jsem stíhala každý den. Popřípadě jsem to snadno dohnala, pokud jsem byla přes víkend někde na výletě.

Uvědomila jsem si rovněž, že můžu mít i špatné dny a je to v pořádku. 🙂

Další uvědomění bylo, že Vesmír je tu pro nás a kryje nám záda. Často jsem se totiž setkávala s tím, že Vesmír nás a naše nová rozhodnutí „testuje“, a proto nám háže klacky pod nohy. Mně se to nikdy moc nepozdávalo a hlavně tohle přesvědčení mě spíš odrazovalo s Vesmírem „spolupracovat“. Aneb: „Já se tak snažím, a ty mi budeš házet klacky pod nohy! No děkuji pěkně!“ Díky tvému kurzu teď vím, že jsou to spíše mé nevědomé (stále schované) myšlenky, popřípadě tělo, které se snaží dostat svou dávku stresových hormonů. Dnes se proto mnohem ochotněji zasměju, pokud mě něco naštve nebo vyvede z míry, a jsem schopná se vrátit zpět do dobré nálady mnohem rychleji. Změna jednoho malého přesvědčení změní opravdu hodně!

Kurz mě nakopnul k tomu, abych opět sama se sebou pracovala a posouvala zase svoje limity dále. Byl opravdu super: srozumitelný, skvěle uspořádaný a bylo v něm i mnoho dalších odkazů na knihy, videa či jiné kurzy. Praktikuji dál všechny rady, tipy a doporučení a vnímám změnu myšlenek i reakcí na určité situace v mém životě. Díky moc a budu se těšit na další kurzy!

Změna vašeho života k mnohem lepšímu je možná
a tento kurz vám ukáže, JAK TO konkrétně UDĚLAT!

Lucie Rožková
Lucie Rožkoválucierozkova.cz
Read More

Kurz určitě naplnil moje očekávání. Moc oceňuju kombinaci videa a pracovního sešitu. Mnohem radši totiž čtu, než poslouchám videa a přečíst si textový přepis lekce mi mnohokrát velmi usnadnilo její absolvování. Videa byla navíc příjemně krátká, dlouhá videa mě totálně odrazují. Překvapivě pro mě jsem se na ně stíhala dívat skoro každý den.

Z kurzu si odnáším spoustu přínosných myšlenek a povzbuzení. Už jsem prošla mnoha kurzy, spoustu věcí teoreticky znám, ale potřebuju podporu. V tomhle kurzu jsem ji dostala. Odnáším si naději a rozhodnutí vytrvat, stejně jako ujasnění, co mám konkrétně dělat, abych se posunula. Díky!!!

Jak může kurz změnit život i vám?

Co ZÍSKÁTE, když do kurzu vstoupíte:

Na úrovni EMOCÍ 😍: Objevíte v sobě mnohem víc vnitřního klidu, pocitů štěstí, lásky, pohody, radosti a radosti ze života.

Na úrovni PSYCHIKY 🧠: Získáte víc sebedůvěry, trpělivosti, vnitřní síly a podstatnou měrou zmizí pocity stresu.

Na úrovni TĚLA 💃: Objevíte jedinečné a funkční metody, které vám pomohou zlepšit vaše chronické i akutní zdravotní stavy a zlepšit vaši fyzičku.

Na úrovni FINANCÍ 💰: Naučíte se techniky, jak opakovaně zvyšovat svoje příjmy a čerpat z neočekávaných zdrojů hojnosti.

Na úrovni DUŠE 🦄: Budete schopni lépe propojovat energii a hmotu a taky logiku, vědu a racionalitu a ezoterické principy, získáte větší pocit smyslu.

Na úrovni VZTAHŮ 👫: Zlepší se vaše vztahy globálně a zejména také váš vztah k sobě samým, což je to nejdůležitější.

O co přijdete, když do kurzu NEvstoupíte:

Na úrovni 😍  EMOCÍ: Nenaučíte se pracovat se svými negativními emocemi a zhmotňovací techniky vám nebudou ani nadále fungovat.

Na úrovni 🧠 PSYCHIKY: Nenajdete způsoby, jak se lépe vyrovnávat se stavy úzkostí, strachů, deprese a stresu.

Na úrovni 💃 TĚLA: Neobjevíte techniky, jak můžete ovlivňovat svůj fyzický stav sami, bez pomoci druhých nebo prášků na bolest.

Na úrovni 💰 FINANCÍZůstanete na dosavadní úrovni hojnosti a nebudete znát metody, jak si přitáhnout mnohem více peněz a hmotných statků s lehkostí a rychleji.

Na úrovni 🦄 DUŠE: Budete si dál myslet, že krize středního věku / temná noc duše / pocit nedostatku smyslu jsou neřešitelné a už to tak bude navždy.

Na úrovni 👫 VZTAHŮ: Dál budete žít ve vztazích, ve kterých vám pořád něco chybí a s něčím nejste spokojeni.

O co jiný bude váš život za 33 dní:

 • Prožijete na své vlastní kůži, že jste to vy, kdo může váš život 100% ovlivnit, ať už myšlenkami nebo přístupem, nikdo jiný – a najdete v tomto vědomí velkou úlevu a inspiraci.
 • Otevřou se vám nové obzory a změní se způsoby toho, jak přemýšlíte – a právě díky tomu se začne měnit váš život.
 • Naučíte se nové techniky zhmotňování a vizualizace, které vám budou konečně fungovat.
 • Objevíte (fungující!) zkratky, jak se dostat k naplnění svých snů.
 • Dozvíte se, jak propojovat svou vědomou i podvědomou mysl, tělo a duši, ratio a spiritualitu.
 • Budete se celou dobu učit tak, že ani nebudete vědět, že se něco učíte, protože vás to bude bavit.
 • Kurz vám dodá vnitřní sílu a energii – skrze své pozitivní ladění, skrze techniky a metody, které se v něm budete učit, skrze pozitivní reálné příběhy a taky díky podpoře skupiny.
 • Získáte sebe-důvěru a sebe-jistotu.
 • Budete mnohem lépe schopni řešit situace, které se vám dřív zdály neřešitelné.
 • Bude vám mnohem jasnější, kým doopravdy jste, a přijmete se takoví, jací jste, což vám dodá sílu.
 • Pochopíte mnohem líp i druhé lidi a přestanete jim vyčítat jejich chyby.
Jana Š.
Jana Š.
Read More

Neustále se k němu vracím, je opravdu skvělý. Prošla jsem hodně kurzy, ale k žádnému jsem se opětovně nevracela jako k tvému kurzu. Mám koupený již přes rok kurz Joa Dispenzy Poznej sílu své mysli a po tvém kurzu jsem si ho konečně pustila. Je také skvělý, ale pro mě je přijatelnější tvůj kurz. Joe to má na mě moc vědecky a s tvým kurzem mi to jde vše nějak lépe. Máš vše nádherně vysvětlené a vedené krok za krokem. Moc se těším na tvé další kurzy.

Po vstupu do kurzu vás čeká:

 • 33 dní každodenních krátkých videí nebo zvukových nahrávek
 • 33 dní mé osobní podpory v členské sekci kurzu
 • 33 pracovních sešitů s textovým přepisem videí
 • 7 meditací
 • 5 animovaných videí
 • 3 speciální a jedinečné bonusy
 • 1 moje univerzální technika skoro na všechno, na kterou prostě nedám dopustit

5,5 modulu × 6 lekcí = 33 kapitol

Úvod: DŮLEŽITÉ INFORMACE KE KURZU

MODUL 1: CO VÁM BRÁNÍ ZHMOTNIT SI VAŠE SNY

MODUL 2: METODA, KTERÁ VÁM VYČISTÍ HLAVU I TĚLO

MODUL 3: PROČ ZAŘADIT DO ŽIVOTA MEDITACE

MODUL 4: A JAK SPRÁVNĚ VIZUALIZOVAT?

MODUL 5: JEŠTĚ DALŠÍ VYCHYTÁVKY PRO ÚSPĚŠNÉ ZHMOTŇOVÁNÍ

Jaké zásadní věci se naučíte v jednotlivých modulech?

Úvod: DŮLEŽITÉ INFORMACE KE KURZU

V tomto půlmodulu zjistíte:

 1. Co je to vlastně ten lifehacking.
 2. Jak jsem postupně já osobně objevila všechny ty vychytávky, které mi pomohly začít vydělávat násobně více, cítit se po čtyřicítce výrazně lépe než v 25, i když jsem mezitím prošla vyhořením, zhmotnit si vysněný byt🏠, začít mít , začít mít mnohem víc volného času na svoje koníčky atd.
 3. Proč je důležitá pravidelnost, proč je v kurzu tolik konkrétních příkladů a příběhů, proč jsou v něm videa i praktické úkoly i pracovní sešit 📔 – ale taky proč je konečná změna vždycky jen na vás!
 4. Co všechno se v kurzu dozvíte a naučíte.
 5. Jak můžete mít z kurzu co největší užitek (a proč méně a důsledně je v tomto případě rozhodně lépe a více).
 6. Proč je důležité jednotlivé techniky dostatečně dlouho testovat, ale proč také platí, že ne všechny techniky jsou pro vás vhodné.
 7. Proč je (možná překvapivě) fajn, když tyhle techniky naučíte i druhé a nenecháte si je pro sebe. 😍
 8. No a za každou lekcí pochopitelně nechybějí praktické „domácí“ úkoly, které vám pomůžou přetavit teoretické znalosti v dobře zakořeněné návyky!

MODUL 1: CO VÁM BRÁNÍ ZHMOTNIT SI VAŠE SNY

V tomto modulu se dozvíte:

 1. Proč se vám dosud nedařilo měnit váš život, i když jste se snažili.
 2. Jak je ale možné, že někteří nepracují tak usilovně, a přesto mají všechno, co si usmyslí? Peníze 💰, domy, zdraví, super vztahy, naplňující práci…
 3. Proč když kolem sebe pozorujete špatné věci, začne se vám víc špatných věcí dít.
 4. Že únava často pramení z vašich negativních myšlenek, které vás ale neovládají a vy se je naučíte na denní bázi efektivně odhalovat a likvidovat!
 5. Proč je mozek 🧠 naším největším (ne)přítelem a proč, když děláme věci pořád stejně, nemůžeme ani změnit svůj život vytouženým směrem.
 6. Že chyby neexistují, existují pouze zkušenosti!
 7. Proč je tělo naším druhým úhlavním (ne)přítelem a jak je to se stresem a naší fyzickou (drogovou) závislostí na hormonech stresu. 🤯 Prozradím vám ovšem, jak s tím můžete pracovat a stresu se zbavit, abyste dokázali regenerovat a léčit své tělo a zhmotňovat si své sny.
 8. No a na samém konci vám konečně prozradím onu magickou 3-krokovou formuli pro zhmotnění toho, co chcete!

MODUL 2: METODA, KTERÁ VÁM VYČISTÍ HLAVU I TĚLO

V tomto modulu vás naučím svou top metodu, kterou používám téměř na všechno a kterou si zamilovala i naprostá většina účastníků kurzu.

Je téměř tak jednoduchá jako vzít si pilulku, ale nemá žádné vedlejší účinky a můžete ji naordinovat i svému školkou povinnému prckovi nebo své 80leté babičce. 👵

Tuhle techniku navíc můžete použít kdykoli a kdekoli, klidně na procházce nebo i při jízdě autem.

Dokáže snížit hladinu stresu (výzkumy ukazují, že je to až o 24 % během hodiny, ale většinou vám bude stačit 10–15 minut). 🕘

Tato metoda dokáže odstranit ulpělé, prastaré, negativní a blokující myšlenky a přesvědčení s velkou lehkostí, až se po několika týdnech budete divit, že jste si kdy vůbec něco takového mysleli.

Povím vám taky řadu skutečných příběhů, jak tato technika pomohla mně, mým klientům nebo jiným lidem.

A taky vám vysvětlím, že většina z nás se neposouvá proto, že naráží v různých oblastech svého život na svůj horní limit 🔲 – a ten se naučíme odstraňovat.

A hlavně v této lekci budeme tuto geniálně jednoduchou a geniálně fungující metodu vydatně procvičovat v rámci velmi příjemných meditací!

J. A.
J. A.
Read More

Ahoj Sofi, kurz je skvěle praktický, pomohl mi pěkně propojit a doplnit chybějící kousky puzzle.

Nejpřínosnější pro mne byla EFT technika podle Nicka Ortnera. V minulosti jsem navštívila EFT terapeutku, která mi tehdy úspěšně odblokovala problém, co jsem řešila, ale byla to jiná verze této metody, která mi přišla složitější. Verze tady v kurzu je snáze uchopitelná i pro laika.

Super byla kombinace video + pracovní sešit. Zhlédla jsem video a pak si to pročítala ještě v pracovním sešitu, kde jsem se k jednotlivým věcem vracela. Délka videí byla optimální, většinou jsem je stíhala zhlédnout každý den. Líbilo se mi, jak jsi všechno srozumitelně vysvětlovala a kurz byl skvěle praktický, vše hezky plynule navazovalo.

Do svého dalšího života si z kurzu určitě odnáším EFT a s tím zapisování a odťukávání negativních myšlenek a emocí. Taky mě zaujala práce se změnami a rozhodováním (chyba vs. zkušenost), informace a doporučení k meditování, meditace, vizualizace... no zkrátka všechny informace a techniky jsou super! V kurzu nebylo nic zbytečného, a i když některé věci jsem znala už dříve, tak se to tady krásně propojilo a dostalo to ještě jiný nebo hlubší význam.

Děkuji 🙂

MODUL 3: PROČ ZAŘADIT DO ŽIVOTA MEDITACE

Tento modul je určen pro ty, a) co meditují už dlouho, b) jsou věční začátečníci a myslí si, že na to nemají buňky, i c) meditaci zatím nesnášeli a nehodlají se něčím takovým zabývat (do této poslední kategorie jsem dlouho patřila i já). Dozvíte se v něm:

 1. Proč byste svůj názor na meditaci měli změnit a co vám to všechno úžasného 🌈 přinese do života.
 2. Že všichni vlastně už meditovat umíme, jen o tom možná nevíme, že to děláme.
 3. Proč je to právě meditace, co nám pomůže efektivně přepsat náš operační systém a nastavit si ho tak, aby nám sloužil, ne nás blokoval (a proč to nejde v běžném bdělém stavu).
 4. Jak je to se všemi těmi mýty ohledně meditace, že se nesmíte ani hnout, musíte sedět se zkříženýma nohama 🧘‍♀️, nesmíte na nic myslet a v žádném případě nesmíte usnout atd. atd. Všechny vyvrátím! ;-))
 5. Jak zásadní vliv má meditace na vaše zdraví, fyzické i psychické.
 6. Že to není Vesmír, kdo vám kazí plány,
 jste to vždycky jen a jen vy sami – ale vy sami to taky můžete napravit!
 7. Proč ženy 👩‍🦰 meditují nejlíp a nejhůř na světě – a jak toho můžou začít využívat.
 8. No a v tomto modulu dostanete taky úžasný nástroj: mou „Zhmotňovací meditaci“!
 9. Což ovšem není všechno, protože vám ve speciálním bonusovém videu vysvětlím i to, jak si můžete začít interpretovat své sny a komunikovat tak se svým podvědomím.

MODUL 4: A JAK SPRÁVNĚ VIZUALIZOVAT?

Tento modul obsahuje další úžasné techniky a informace:

Prozradím vám ve vtipné animované formě svůj nejoblíbenější a nejčastěji používaný hack pro zhmotňování toho, co chci (jmenuje se „spořičové 🖥 mindmovie“) a navedu vás krok za krokem, jak si ho můžete vyrobit taky. (Já jsem si tak přitáhla například vysněný byt a obytné auto.)

Vysvětlím vám, na základě toho, jak funguje náš mozek, jakých chyb se můžete při vizualizaci dopouštět a tím ztěžovat zhmotnění svých snů a přání.

Stejně jako ve všech modulech a lekcích i tady vás čekají praktické úkoly, díky kterým si veškeré techniky, tipy a triky 🆒 ihned vyzkoušíte, a tím lépe zapamatujete.

Zjistíte, jak zároveň musíte 
dobře vědět, co chcete, ale přitom nesmíte mít „přesnou“ představu o tom, co chcete (protože přesně tohle vám taky mohlo blokovat zhmotňování).

Vysvětlím vám, proč většina lidí si nezhmotňuje to, co chce, protože myšlením na to, co chce, vlastně myslí přesně na to, co vůbec ani náhodou nechtějí – a ukážu vám, jak to můžete přestat dělat.

Zahrajeme si taky hru na to, co je pro vás luxus, díky které pochopíte další z důvodů, proč jste si některé sny zatím nezhmotnili.

Znovu vám připomenu, jak zásadní roli hrají při zhmotňování emoce a jak se udržovat emočně „na výši“. 🤩

A naučím vás taky, jak si naprogramovat den, aby se vám v něm stalo to, po čem toužíte a co chcete zažít!

Tuhle techniku můžete používat každý den, hned po ránu, je jednoduchá a díky ní se váš život začne postupně měnit k lepšímu!

MODUL 5: JEŠTĚ DALŠÍ VYCHYTÁVKY PRO ÚSPĚŠNÉ ZHMOTŇOVÁNÍ

A v posledním modulu dovysvětlím to, na co se lidé nejvíc ptají a v čem nejvíc dělají chyby:

 1. Jak si můžete přitáhnout něco (nebo někoho), o čem (nebo o kom) nevíte 😳, jak (to) vypadá…
 2. Jaká je ještě jedna další jednoduchá technika, kterou často používám a která mi umožňuje velmi jednoduše vyměnit negativní myšlenky za pozitivní, doslova lusknutím prstu.
 3. Jak je možné nacpat všechny naše sny i naše povinnosti do pouhých 24 hodin denně. Máme totiž jednoho pomocníka se superschopnostmi: Vesmír. Jak se na něj napojit a jak s ním začít spolupracovat? Zjistíte!
 4. Co můžete dělat, když to dře a vám se nedaří a nedaří. Možná se budete divit, ale doporučuju si hodit nohy na stůl a pustit si komedii. Vysvětlím vám opět naprosto logicky a racionálně, proč tomu tak je. Tato lekce je účastníky taky velmi oblíbená. ;-))
 5. Že je naše nezadatelné lidské právo mít všechno a být šťastní.
 6. A že všechno se děje pro vaše dobro 
a všechno nakonec dobře dopadne.
 7. Jaké jsou 3️⃣ věty, které můžou změnit váš život. (Tyhle věty mě vytáhly z dlouhodobých depresivních nálad, a přitom jsou tak obyčejné!)
 8. V tomto modulu najdete rovněž úžasné bonusové meditace Lucky Kolaříkové s názvem „Spojení s univerzální láskou.“ Jsou celkem 4️⃣ a budete je milovat!
 9. A na samý závěr vám přidám ještě recept, jak si přitáhnout všechno, co chcete, pěkně krok za krokem v jasných 7️⃣ bodech.
Soňa
Soňa
Read More

Milá Sofi, tvůj kurz mi pomohl se zvednout v době, kdy mě život nebavil a neměla jsem motivaci a smysl proč dál žít.

S přítelem jsme byli ve fázi rozchodu, dcera už mě nepotřebovala, práce nenaplňovala ani mě, ani moji peněženku, ale najít si jinou byl problém, protože jsem ani nevěděla, co chci. Připadala jsem si neschopná a k ničemu, zkrátka žádná radost, motivace, jen otázka, proč jsem ještě tady. Teď už ale vím, že to, co je kolem mne, je moje zrcadlo, a já vše přijímám takové, jaké to je, a snažím se to (a všechny) přijímat s láskou – včetně sebe. Nejsem sice ještě tam, kde bych chtěla být, ale pracuji na sobě.

Tvůj kurz mi přinesl naději. Ťukací meditace byla pro mne nová a pomohla mi v situacích, které jsem nemohla pochopit a trápily mne.

Krásná je zhmotňovací meditace, moc příjemně jsi ji namluvila. Každý den jsem se těšila na nové video (klidně bych brala i delší, vůbec jsem se nenudila).

Sofi, děkuju ti moc a přeji ti radost, lásku a vše nejlepší.

Začněte měnit svůj život HNED TEĎ!
Je to možné – jiní před vámi už to dokázali!

Na kolik si ceníte svého vysněného života?

Představte si, že:

 • Už teď se cítíte mnohem víc plní vnitřní síly a životní energie.
 • Jste mnohem sebevědomější, i v tom smyslu, že si jste vědomi toho, co v životě chcete, a dokážete si nastavovat zdravé hranice vůči druhým lidem.
 • Na situace ve svém životě se díváte nikoli jako na hrozbu a ohrožení, ale se zvědavostí a jako na dobrodružnou výzvu.
 • Když se vám náhodou nedaří, víte, jak jednoduše obrátit kormidlo svého zaoceánského parníku a vydat se zase tím správným směrem za štěstím a radostí.
 • Konečně se vám zhmotňují vaše sny, které se tak dlouho zdály nedostupné.
 • Žijete ve vztazích, které jsou plné lásky a radosti.
 • Dokážete být vděční za každodenní zázraky, které se ve vašem životě najednou „zázračně“ namnožily. 😉
 • Všichni se vás ptají, co se vám stalo, že tak záříte a jste pořád v pohodě.
 • Rozumíte druhým a dokážete jim díky tomu s láskou odpustit.
 • Děláte takovou práci, která vás nesmírně vnitřně baví a naplňuje.
 • Váš příjem se znásobil – a vy víte, jak to dělat opakovaně.
 • Cítíte se mnohem svobodnější a radostnější.
 • Místo pocitu, že jste tu na Zemi špatně, cítíte jasné vědomí, že tenhle život stojí za to žít.
 • Vnímáte výzvy ve svém životě jako příležitosti k růstu a poznání sebe sama i nových věcí.
 • Jste schopni pomocí jednoduchých technik pomoci i svým dětem nebo svým blízkým s jejich těžkostmi.

Zní to skvěle, že?

A kolik byste byli ochotni do sebe investovat, abyste to získali?

Kurz Vychytávky pro život 1: Tipy, triky a osvědčené metody, jak si doopravdy zhmotnit svůj vysněný život (a proč vám to dřív nefungovalo) vás provede krok za krokem, metodu za metodou, trik za trikem procesem, který vám pomůže změnit vaše myšlení a váš přístup ke světu, a díky tomu se změní i váš život.

A na této cestě vám budu osobně dělat průvodce a podporu, abyste překonali své pochybnosti, nejistoty i strachy a obavy.

Vstupte do kurzu
a začnete se změnou svého života už od zítřka!

💶 CENA KURZU je 15 239 Kč vč. DPH, pokud zaplatíte ihned plnou částku (ušetříte tak 1 000 Kč), anebo 16 239 Kč vč. DPH, pokud se rozhodnete platit na 3 splátky po 5 413 Kč.

Jsme plátci a vy si kurz můžete dát do nákladů jako vzdělávací.

Cena kurzu je ve skutečnosti ale nejméně 4️⃣násobná:

Kdybych vám měla předat všechno, co se v kurzu dozvíte, osobně, zaplatili byste mi nejméně 56 400 Kč, a to nepočítám 21% DPH a osobní podporu v kurzu.

V kurzu jsou navíc BONUSY v hodnotě více než 8 000 Kč. Tyto bonusy zahrnují například:

 • můj webinář s detailním návodem na to, jak si můžete začít interpretovat svoje sny pro svůj osobní i pracovní život;
 • moji Zhmotňovací meditaci, která jinak není dostupná;
 • dvě animovaná videa s osvědčenými technikami, jak si můžete začít programovat svou mysl🧠;
 • kapitolu z knihy Putování krajinou rodičovství od Ivy Aliany Bendové;
 • a rovněž 4️⃣ úžasné, něžné a jemné meditace od Lucie Kolaříkové, které jinak už nejsou dostupné.

Tento kurz je opravdu jedinečný v mnoha ohledech, jak ve svém konceptu, tak ve svém obsahu a jeho uspořádání i v mé osobní podpoře během kurzu.

Vím, co prožíváte.

Vím, jak se cítíte.

Vím, že vás to trápilo a bolelo už dost. A vím, že už se trápit nemusíte a bolet vás to nemusí!

Mám pro vás pochopení, péči a něhu.

A hlavně nástroje, které vám pomohou!

V mém kurzu se naučíte řadu technik, velmi funkčních metod a netradičních vychytávek, které vám umožní začít měnit váš život, krok za krokem, v jakékoli oblasti, která je pro vás teď důležitá. Jestli je to něco, co vás oslovuje, po čem toužíte, pak se vám tato investice velmi záhy vrátí.

ANO, CHCI ZAPLATIT IHNED PLNOU CENU

15 239 Kč

A UŠETŘIT TAK

1 000 Kč

nebo

ANO, ROZHODNĚ CHCI DO KURZU A BUDU PLATIT

VE 3 SPLÁTKÁCH

5 413 Kč

JAK DLOUHO BUDU MÍT KE KURZU PŘÍSTUP? Přístup ke kurzu nebude nikterak omezen, takže když nebude stíhat nastoupit včas, můžete začít kdykoli, kdy budete moci. Je ale fajn začít spolu s ostatními a vézt se na vlně skupinového nadšení, inspirace a podpory.

PROČ KURZ TRVÁ 3️⃣3️⃣ DNÍ A VIDEA A ÚKOLY JSOU KAŽDÝ DEN? Protože chci, abyste si věci, které v něm jsou, postupně uložili jako nový návyk – protože právě tak budete moci změnit svůj život k lepšímu. Opakování a procvičování jsou nejen matka moudrosti, ale i dovednosti zhmotňování.

BUDE TAM OSOBNÍ PODPORA OD SOFI? No samo:-) Po dobu 3️⃣3️⃣ dní trvání kurzu vám budu k dispozici v členské sekci a budu odpovídat i na vaše e-maily. Omlouvám se, že nebude facebooková skupina, ale já je prostě nemám ráda – a tenhle kurz je i o autenticitě.

MŮŽU SI DOMLUVIT OSOBNÍ KONZULTACI SE SOFI BĚHEM KURZU? Ju, s radostí. Cena mé hodinové konzultace je aktuálně 6 000 Kč + DPH, ale pro vás jako účastníky kurzu mám 20 % slevu, stačí se mi s tím jenom připomenout.

Eva Kubaščíková
Eva Kubaščíkováyounity Česká republika a Slovensko
Read More

Dana-Sofie má obrovský talent vysvetľovať zložité veci jednoduchým spôsobom. Vie sa presne vcítiť do iných ľudí a nájsť priklady, pri ktorých to docvakne každému!

Keď sa niečím nadchne, žije tým, dozvie sa o danej téme všetko, zhrnie princípy a ušetrí tak ďalším luďom desiatky hodín bádania.

Zároveň má veľké srdce, túžbu pomáhať luďom viesť kvalitnejší život a to je dokonalá kombinácia. Vrelo odporúčam!

Pro koho je kurz je (a pro koho není)

Tento kurz je pro vás, pokud:

 • vás baví se učit nové věci a pracovat se svou myslí;
 • chcete se rozvíjet a chcete do sebe investovat čas, peníze a energii;
 • už znáte nějaké zhmotňovací, vizualizační a meditační techniky, ale něco vám v nich doposud chybělo nebo chcete vědět víc;
 • jste otevření, rádi zkoušíte nové věci;
 • chcete vidět výsledky a jdete si za tím;
 • rádi pracujete samostatně a dokážete na sobě máknout;
 • ale také: mnoho informací už máte a znáte, pracujete třeba se svými emocemi nebo se zákonem přitažlivosti, ale přesto se vám stále stává, že vás určité životní události vytočí nebo dokonce „sundají dolů“ – a vy hledáte řešení;
 • chcete se naučit setrvávat ve stavu vnitřní pohody, klidu a štěstí trvale, každý den, ideálně 24 hodin denně;
 • máte potřebu konečně finálně „hacknout“ svou hlavu a svůj život;
 • cítíte, že vám chybí fakt málo, abyste už „byli tam“;
 • hledáte něco, co je efektivní, ale přitom funguje;
 • věříte, že změna vašeho života je ve vašich rukách a ve vaší hlavě.

Tento kurz není pro vás, pokud:

 • hledáte zázračnou jednorázovou instantní pilulku, která vyřeší všechny vaše problémy;
 • domníváte se, že řešení vašich obtíží leží někde mimo vás a měl by to řešit někdo jiný;
 • nechcete se rozvíjet a nechcete do sebe investovat čas, peníze a energii;
 • máte závažné psychické potíže;
 • nechcete na sobě pracovat a nejste ochotni do kurzu dát celého sebe;
 • disciplína a vytrvalost zrovna není vaší silnou stránkou;
 • spoléháte na druhé a nevěříte, že svůj život můžete změnit jen a jen vy sami;
 • je vám dobře v pozici „oběti“, která si neustále stěžuje na vnější okolnosti a odmítá převzít zodpovědnost za to, co se jí děje v životě;
 • obcházíte nebo si kupujete kurzy jeden za druhým, ale dodneška vám žádný nic nepřinesl;
 • nevěříte, že náš život je zamýšlen tak, aby byl plný radosti a štěstí – podle vás je nutno si to tu odtrpět a odžít si lekce a pak někdy-později-v-příštím-životě může být teprve líp;
 • nehledáte řešení, ale problémy.

Mrkněte se na další příběhy lidí, kterým kurz změnil život!
Jejich slova mluví za vše 🙂

Martina
Martina
Read More

I když se ze mě přes noc nestal odborník na zhmotňování svých snů ;), byl pro mě kurz tak nějak uvěřitelnější, než jiné zdroje na tohle téma. Možná proto, že jste Češka.

Už jako malá jsem vnímala tu všudypřítomnou energii, Vesmír, nicméně jsem vyrůstala v 80. a 90. letech v rodině, která vyznávala racionální myšlení a přípravu potomků na všechna možná ohrožení a těžkosti, které život přináší. I tak mě to pořád táhlo k duchovnímu hledání, takže jsem přečetla, poslechla a viděla snad všechno, co bylo na tohle téma napsáno.

Ale pořád mi přišlo, díky těm vštěpovaným přesvědčením, že pro mě zázraky a pomoc Vesmíru v uskutečňování svých snů platit nemohou. Taky mám kolem sebe tak dva či tři lidi, kteří těmhle věcem věří, takže váš kurz mě nakopl v tom, že i v našich končinách jsou lidé, pro které tohle nejsou jen vzdušné zámky a falešné naděje.

Líbila se mi kombinace všech technik. Oddávat se krásným představám a pocitům, ťukat, když vnímám vzdor a meditovat pro udržení vibrací, hlubší propojení a vhledy. A programování si svého dne, to chci pořádně vypilovat. Skvělé taky bylo, že byl k dispozici i pracovní sešit: používala jsem ho, když jsem se nemohla z nějakého důvodu dívat na video. Domácí úkoly se mi dařilo vypracovávat poctivě a délka videí byla ideální ke kávě nebo ráno před začátkem dne. 🙂

Můj největší aha moment v kurzu byl, jak moc uvnitř sebe vzdoruji vrátit se k tomu, co jsem už jako malá vnímala, bez ohledu na to, že mám kolem sebe spoustu informací, že jsem se nemýlila. Líbilo se mi, že jste vypíchla to podstatné a kurz měl jasný směr, za kterým si šel.

Moc děkuji za vaši milou společnost v kurzu, bylo moc fajn poslouchat tak uvolněný a pohodový projev, a přeji vám hodně zdaru ve všem, do čeho se pustíte! 🙂

Magda Návratová
Magda Návratová
Read More

Milá Sofi, náš kurz mi taky chybí. Každý den jsem se těšila, co nového se naučím a co jsi pro nás připravila. Pokračuji v ťukání. Tuhle mě bolela hlava, tak jsem si bolest odťukala. Také jsem dnes v autobuse ukazovala své kámošce tuto metodu. Dokonce jsem si klepala i na hlavu. :))

Kurz naplnil mé očekávání, nebo spíše převýšil. Naučila jsem se tu mnohem více, než jsem čekala. Nejpřínosnější pro mne bylo klepání. I když jsem ho již znala z tvého dřívějšího videa, těšila jsem se na něj a chtěla jsem se o něm více dozvědět. Hodně mi pomohlo to, když jsi řekla, že vše, co my řekneme, je správné, nic není špatně řečeno. Předtím jsem vše říkala podle tvého návodu. Vlastně jsem si tuto metodu zamilovala, a to i přesto, že v dobách minulých jsem se jí vysmívala – když jsme měli třeba v knihovně nějakého lektora s metodou EFT. Vůbec jsem mu to tehdy nevěřila.

Kombinace videa a pracovního sešitu byla pro mě velmi přínosná. Potřebuji si všechno, co se učím, vytisknout, abych to mohla číst, a tak se k tomu vracet. Na video jsem fakt někdy neměla za celý den čas, protože jsem byla unavená, a už se mi nechtěl doma počítač zapínat, tak jsem si lekci četla. Úkoly jsem vypracovávala poctivě, někdy i dva najednou. Pokračuji s „chytáním myšlenek“ na budíku mobilu. Píšu si své sny. Zatím je neanalyzuji. Občas si pouštím tvou zhmotňovací meditaci. Délka videí je optimální.

Aha moment byl to, že nás obě baví skoro stejné věci. Sny, meditace, vizualizace. O to všechno jsem se už dříve zajímala, a nedovedla jsem to do takového profesionálního stavu jako ty. Chci uplatňovat své nabyté vědomosti do svého života a stále se zdokonalovat. Hlavně neustávat. Přínosné pro mne nejvíc bylo ťukání, zhmotňovací meditace nebo věta „vono to pude“. A taky být na sebe něžná a netlačit na sebe.

ANO, CHCI ZAPLATIT IHNED PLNOU CENU

15 239 Kč

A UŠETŘIT TAK

1 000 Kč

nebo

ANO, ROZHODNĚ CHCI DO KURZU A BUDU PLATIT

VE 3 SPLÁTKÁCH

5 413 Kč

Autorkou kurzu

Vychytávky pro život 1: Tipy, triky a osvědčené metody,
jak si doopravdy zhmotnit svůj vysněný život
(a proč vám to dřív nefungovalo)

je

Dana-Sofie Šlancarová,

zakladatelka projektu Cyklická žena® a přední česká propagátorka ženské cykličnosti, majitelka nakladatelství OSULE, e-shopu Lifehacking.store, překladatelka a autorka řady (nejen) cyklických knih.

Projekt Cyklická žena® pomohl už stovkám tisíc žen (i mužů) v Čechách a na Slovensku proměnit jejich životy díky tomu, že pochopili a přijali ženskou proměnlivost a začali s ní prakticky pracovat.

Dana-Sofie byla také průvodkyní v českých verzích kurzů Joea Dispenzy a Alberta Villolda pro YOUnity. Všechno, co v kurzu učí, má velmi úspěšně vyzkoušeno na sobě i na svých klientech.

Kurzy zvané „Vychytávky pro život“ vznikají jako součást dvou dalších velkých projektů: už zmiňovaného projektu Cyklická žena®, který vznikl už v roce 2013 a spustil v Čechách, na Moravě a na Slovensku cyklické hnutí, díky němuž se tyto informace o ženské cykličnosti, dřív tolik tabu, stávají mainstreamem.

Z tohoto projektu se pak v roce 2015 odštěpil samostatně fungující (nejen) cyklický e-shop pro tvůrce svého života, který dnes nese název Lifehacking.store.

Slovo „lifehacking“ se dá
přeložit jako „vychytávky pro život“,
a proto se tak jmenují i tyto kurzy.

Původní anglický termín pochází z 80. let minulého století, kdy jím první ajťáci označovali tipy a triky (čili „hacky“ neboli „vychytávky“), které jim pomáhaly efektivněji pracovat.

Dnes se význam tohoto slova posunul a – jak říká sestra Wikipedie – „life hacking je termín označující jakýkoliv trik, zjednodušení či novátorskou metodu, které v jakýchkoliv aspektech života zvýší produktivitu a efektivitu. Pojem vznikl ze slov ,life‘ (,život‘) a ,hacker‘ (všeobecně označení pro zvídavého jedince, který chce dopodrobna vědět, jak daná věc funguje a hledá její limity)“.

My jdeme v této definici ještě dál a říkáme, že pod termín „lifehacking“ patří všechno, co nám pomáhá žít nejen produktivní a efektivní život, ale hlavně

šťastný, spokojený a pohodový život,
plný radosti, lásky, hojnosti
a taky dobrodružství
.

A takový život čeká i vás,
když projdete tímto kurzem! 

Těším se na viděnou s vámi
uvnitř kurzu!

S láskou vaše

Dana-Sofi