Poznáváte se v některé z následujících vět?

Naučte se měnit svůj život a zhmotňovat si své sny a přání – bez ohledu na to, v jaké životní situaci se právě nacházíte, nebo co se děje kolem vás!

Není to nic zázračného – díky kombinaci velmi jednoduchých, ale efektivních technik to zvládnete i vy!

 • Vím, že se můžu cítit v životě mnohem lépe, ale nevím, jak to můžu konkrétně udělat!
 • Chci vydělávat víc peněz, prožívat větší intimitu a spokojenost ve svých vztazích, cítit se vitální a plná síly… – vím, že je to možné, ale nevím, jak na to.
 • Snažím se být pozitivní a pracovat se svými myšlenkami, ale nejde mi to: za chvíli se všechno zase vrátí do starých kolejí. Kde dělám chybu?
 • Prošel jsem řadou online kurzů a přečetl spoustu knížek, ale pořád se mi nedaří si zhmotňovat svá přání, cítit se zdravější, mít dostatek peněz, najít svou lásku…
 • Ráda bych se naučila zhmotňovat si svá přání a svůj vysněný život, ale všechno mi to přijde moc ezo, potřebuju něco, co je víc vědecké, logické, racionální.
 • Pracuju na sobě, pravidelně medituju a vizualizuju, ale pořád se mi vracejí pocity úzkosti, smutku, bezvýchodnosti – nebo silná únava. A toho bych se fakt moc chtěla zbavit.
 • Pořád si zhmotňuju spíš negativní věci – často se mi děje to, co nechci. Proč???
 • Chci ve svém životě víc propojit energii a hmotu, spiritualitu a praktický život, včetně podnikání.
 • Myslím si, že jsem v téhle oblasti dobře nastartovaná, nicméně postrádám takové to „finální doťuknutí“. 
 • Mám krizi středního věku a vnímám, že mi v životě něco zásadního chybí.
 • Někde v hloubi duše vím, že kouzla a čáry existují, ale už jsem je zapomněla a chci to znovu-objevit.

Vím, proč se tak cítíte a proč se nemůžete pohnout dál a pomůžu vám to změnit jednou provždy!

Jestli jsou tyhle věty o vás, mám pro vás řešení!

Dana-Sofie ŠlancarováZa prvé jsem tam taky byla a za druhé už řadu let dělám průvodce lidem, kteří přesně tohle řeší. Díky svým dlouholetým zkušenostem z oblasti ženské cykličnosti jsem objevila, že mám dar vzít skvělou myšlenku, kterou ale někdo podává docela složitě, a předat ji dál tak, že ji pochopí úplně každý, bez ohledu na věk – a v případě cykličnosti i bez ohledu na pohlaví. 😉 A nejenže ji pochopí, ale bude ji schopen prakticky aplikovat, a díky tomu se jeho život změní k mnohem lepšímu.

V Čechách a na Slovensku už to jsou stovky tisíc žen (i mužů), jejichž život se razantně proměnil díky tomu, že pochopili a přijali ženskou proměnlivost a začali s ní prakticky pracovat.

Vím, kde se teď nacházíte a co cítíte: Někde v hloubi tušíte, že změna vašeho života je možná, ale nejspíš si říkáte: „Když ono to tolikrát už nevyšlo.“ Anebo: „Nemám čas se těmto věnovat x hodin denně – mám malé děti, velkou rodinu, spoustu práce a povinností…“ Anebo: „Ono je to všechno tak složité a komplikované, že se mi do toho vůbec nechce.“

Měla jsem to stejně: kmitala jsem mezi svým podnikáním – psaním, přednášením, administrativou, marketingem, odesíláním balíčků atd. atd. – a mezi učením svého syna, kterého jsem vzdělávala doma, a samozřejmě mezi další péčí o domácnost, o psa, o další blízké lidi… Na mě samotnou už často nezbýval čas, natož abych se věnovala praktikování všech těch složitých technik, o nichž jsem četla v seberozvojo-vých knihách.

Pak jsem ale objevila pár metod, které mi přinesly první skutečné výsledky. Začala jsem s nimi pracovat hlouběji a detailněji, vylepšovala jsem je pro své vlastní použití a předávala je dál, ať už v rámci kurzů a osobních konzultací, nebo jako průvodce v českých verzích kurzů Joea Dispenzy a Alberta Villolda.

A díky tomu jsem dokázala i pro vás „vydestilovat“ to nejlepší: tipy, triky a osvědčené metody, které fungují a přitom jsou maximálně jednoduché na aplikaci. Dají se dělat i s malými dětmi i při řízení několika firem nebo projektů. Testováno na lidech… 😉

Právě proto tedy vím, jak se cítíte a co potřebujete.

A všechno tohle jsem pro vás dala do 33denního online kurzu, který si můžete užívat třeba z pohodlí svého domova a věnovat mu přesně tolik času, abyste to v pohodě stíhali.

V tomto kurzu najdete všechno, co potřebujete, abyste konečně začali měnit svůj život a zhmotňovat si svá přání a své sny:

 • Získáte baterii technik a vychytávek, které vám pomůžou začít si zhmotňovat váš vytoužený život, ať už se to týká peněz, hojnosti, zdraví, vztahů, práce, smyslu nebo třeba skvělé psychické a fyzické kondice.
 • Objevíte postupy, které vám pomůžou se zbavit negativních emocí a podvědomých přesvědčení, jež vás v životě blokují a škodí vám.
 • Budete znát několik technik, jak si vizualizovat své sny, abyste si je přitáhli i do reality – a budete vědět, co je na těchto metodách nejdůležitější a jak je dělat správně.
 • Prakticky si nacvičíte neskutečně univerzální techniku, která je tak mocná, že vám pomůže jak od akutní nebo chronické bolesti hlavy, tak třeba od přesvědčení, že si nezasloužíte hojnost nebo toho správného partnera.
 • Budete vědět, jak efektivněji meditovat, abyste se cítili lépe a přitahovali si, co chcete.
 • Zjistíte, kde jste dělali chybu, že se vám předtím nedařilo si zhmotnit to, po čem toužíte.
 • Pochopíte, jak v životě postupně přestat mít to, co v něm mít nechcete, a proč jste se toho nedokázali dřív zbavit.
 • Docvaknou vám konečně věci, které vám v jiných kurzech nebo knihách osobního rozvoje nedocvakly, nebo tam úplně chyběly.
 • Vrátí se vám velký kus vaší duše a taky dobré nálady a chuti do života!

Online kurz

Vychytávky pro život 1:

Tipy, triky a osvědčené metody,
jak si doopravdy zhmotnit
svůj vysněný život

(a proč vám to dřív nefungovalo)

modré oko
Monika Bakešová
Monika Bakešováadvokátka, bakesova.cz
Read More
Ahoj Sofi, jsem velmi vděčná, že jsem se dostala ke tvému kurzu Vychytávky pro život. Mám chuť vychválit úplně celý obsah, protože za to opravdu stojí. Tím, jak se nezaměřuješ jen na jednu metodu. Tím, jak nabízíš víc možností a jak je jednoduše propojuješ. Tím, že to není jen nějaké létání v oblacích, ale praktické, úplně konkrétní návody, příběhy i vysvětlení z pohledu vědy. A mohla bych pokračovat.

Ovšem za mě naprosto nej tvůj přístup a vysvětlení k meditacím a k EFT. To jsem znala už roky, ale neuměla jsem ho uchopit tak, aby mi fungovalo. A ono je to přitom tak snadné. Jen jsem to potřebovala jinak vysvětlit.

Takže, kdybych měla vybrat 2 věci (jen 1 je fakt nemožné), tak je to „ťukací meditace na posunutí horního limitu“ a „zhmotňovací meditace“. Ťukací jsem využila zrovna dnes dopoledne, kdy mi naskočila myšlenka, že přece zas až tolik dařit se nemůže, a že se určitě musí něco zas pokazit. No, a klapl i další úspěch. 😊

Moc děkuju za tvoji práci a těším se, s čím dalším přijdeš příště.
Adéla kazdová
Adéla kazdovázakladatelka projektu zivotbezhormonalniantikoncepce.cz
Read More
To je něco! Kurz, který je opravdu, ale opravdu pro všechny! 🤩 Dana-Sofi má neskutečný dar! Poskládat kurz, který během 33 dní dokáže totálně proměnit váš Život (tedy, když se do něj doopravdy pustíte). 🤩

Nekecám, sama jím teď procházím a cítím, jak se bortí těžké hradby omezení a svíravých pocitů a jak postupně vnímám i ty drobné proměny, které jsem tak dlouho přehlížela. 👀 Je to kurz, na který se budete každý den těšit a hlavně budete mít skutečně radost z těch drobným každodenních krůčků, které vám ukážou vaše nekonečné možnosti a postupně zhmotní vaše sny. Ten nárůst sebevědomí a podpory od Života budete fyzicky cítit a vidět.

Moc se mi líbí, jak jsou všechny ty „vychytávky“ jednoduše uchopitelné a lehce se dají provádět. Kurz je skvěle propracovaný a všechno do sebe zapadá, jako klíč od hlavního zámku Života – a to všechno navíc v souladu s naší ženskou cykličností. Prostě pecka!

Přeju všem, aby si tohle dovolili žít! Ten kurz fakt stojí za to!

Co vás v kurzu čeká?

Konečně
velmi konkrétní, praktický, logický,
racionální a zároveň srozumitelný kurz
zhmotňování!

Ten kurz jsem navíc vymazlila tak, aby se vám fakt líbil – a hlavně, aby vám fungoval (i proto, že jsem prošla v životě už desítkami kurzů, a vím, co funguje a co mě naopak odradilo):

 • V kurzu se budeme setkávat každý den – ale naše setkání budou krátká. Budu vás tedy držet v té správné energii pravidelně, ale 🕒 nebude vás to stát hodiny času.🕤
 • V kurzu najdete nejen videa ▶️ nebo zvukové nahrávky 🔈 (pro auditivní typy), ale i textové přepisy 💬 (pro vizuální typy), abyste se ke všemu mohli vracet – a spousta technik bude velmi praktických 🤲 (pro kinestetické typy).
 • Kurz je maximálně konkrétní, hmatatelný a praktický, se spoustou technik, které budete moci začít používat hned.
 • Navíc velmi dobře vím, že nejvíc se člověk naučí z příkladů a příběhů, takže jsem jich vám tam dala spoustu – a to takových, které se doopravdy staly – takže se můžou stát i vám.
 • A protože miluju vysvětlovat „ezoterické“ 🧚‍♀️ principy vědecky, logicky a racionálně 👩‍🔬, je to kurz i pro ty z vás, kteří kvůli tomu tohle téma zatím spíš odmítali studovat.
 • Mým heslem je jednoduchost a srozumitelnost. Vysvětluju všechno tak, aby tomu porozuměla vaše 80letá bábi 👵 i 4letý synek 👦.
 • Věci se budete učit postupně, vše bude navazovat a budeme taky hodně opakovat a dělat domácí velmi zábavné a podnětné úkoly. Ale nebojte se, je to proto, abyste se to fakt naučili a uložili si to jako nový návyk, který vám změní život k lepšímu! ♥️

STRUČNĚ A JASNĚ: Můžete koukat, číst, poslouchat, ptát se – a hlavně okamžitě praktikovat. A díky tomu se vám svět postupně začne měnit před očima. Jako kdyby se najednou začal točit podle vás. Zažijete první změny, o kterých jste doteď možná jenom četli v knížkách. Všechny ty pocity, po kterých jste toužili, se zjeví ve vaší přítomné realitě: že jste na světě správně, že Vesmír nejde proti vám, ale že vám nabízí pomocnou ruku, že skutečně máte tu moc ovlivňovat a hlavně měnit svoje myšlenky, a tím i celý svůj život. Začnete vnímat, že jste schopni ze svého života postupně eliminovat to, co se vám nelíbí nebo co vás tíží. A naopak posílit všechno to, po čem vaše srdce touží a co vám dává v životě největší smysl.

Lucie Rožková
Lucie Rožkoválucierozkova.cz
Read More
Kurz určitě naplnil moje očekávání. Nejpřínosnějších nebo nejzajímavějších věcí bylo víc, nedokážu napsat jednu. Důležitá je pro mě myšlenka, že z nejnižších vibrací nelze tvořit, je potřeba se dostat nejdřív výš.

MOC oceňuju kombinaci videa a pracovního sešitu. Mnohem radši totiž čtu, než poslouchám videa a přečíst si textový přepis lekce mi mnohokrát velmi usnadnilo její absolvování. Videa byla navíc příjemně krátká, dlouhá videa mě totálně odrazují. Překvapivě pro mě jsem se na ně stíhala dívat skoro každý den.

Z kurzu si odnáším spoustu přínosných myšlenek a povzbuzení. Už jsem prošla mnoha kurzy, spoustu věcí teoreticky znám, ale potřebuju podporu. V tomhle kurzu jsem ji dostala. Odnáším si naději a rozhodnutí vytrvat, stejně jako ujasnění, co mám konkrétně dělat, abych se posunula.

Díky!!!
Lucie Kolářová
Lucie Kolářovávědkyně, výzkumná pracovnice
Read More
Ahoj Sofi, díky moc za skvělý kurzík. Já jsem si ho vážně užila. Medituji a ťukám už téměř každý den. Přinesl mi nový pohled na věci, mnoho zajímavých tipů a vychytávek. Moc se mi taky líbilo, že jsi nám byla k dispozici a na dotazy jsi vždy dala vyčerpávající odpověď. 🙂

Osobně pro mě byla zajímavá zejména technika ťukání, kterou jsem neznala. Líbil se mi i ucelený koncept zhmotňování a meditace.

Kombinace videa a pracovního sešitu pro mne byla úplně úžasná. Když jsem nebyla online, tak jsem si mohla číst, což bylo super. Domácí úkoly jsem zvládala dělat v pohodě a i videa jsem stíhala každý den. Popřípadě jsem to snadno dohnala, pokud jsem byla přes víkend někde na výletě.

Uvědomila jsem si rovněž, že můžu mít i špatné dny a je to v pořádku. 🙂 Další uvědomění bylo, že Vesmír je tu pro nás a kryje nám záda. Často jsem se totiž setkávala s tím, že Vesmír nás a naše nová rozhodnutí „testuje“, a proto nám háže klacky pod nohy. Mně se to nikdy moc nepozdávalo a hlavně tohle přesvědčení mě spíš odrazovalo s Vesmírem „spolupracovat“. Aneb: „Já se tak snažím, a ty mi budeš házet klacky pod nohy! No děkuji pěkně!“ Díky tvému kurzu teď vím, že jsou to spíše mé nevědomé (stále schované) myšlenky, popřípadě tělo, které se snaží dostat svou dávku stresových hormonů. Dnes se proto mnohem ochotněji zasměju, pokud mě něco naštve nebo vyvede z míry, a jsem schopná se vrátit zpět do dobré nálady mnohem rychleji. Změna jednoho malého přesvědčení změní opravdu hodně!

Kurzík mě nakopnul k tomu, abych opět sama se sebou pracovala a posouvala zase svoje limity dále. Byl opravdu super: srozumitelný, skvěle uspořádaný a bylo v něm i mnoho dalších odkazů na knihy, videa či jiné kurzy. Praktikuji dál všechny rady, tipy a doporučení a vnímám změnu myšlenek i reakcí na určité situace v mém životě.

Díky moc a budu se těšit na další kurzy!

Co vám kurz přinese?

Co získáte, když do kurzu vstoupíte:

Na úrovni EMOCÍ: Objevíte v sobě mnohem víc vnitřního klidu, pocitů štěstí, lásky, pohody, radosti a radosti ze života.

Na úrovni PSYCHIKY: Získáte víc sebedůvěry, trpělivosti, vnitřní síly a podstatnou měrou zmizí pocity stresu.

Na úrovni TĚLA: Objevíte jedinečné a funkční metody, které vám pomohou zlepšit vaše chronické i akutní zdravotní stavy a zlepšit vaši fyzičku.

Na úrovni FINANCÍ: Naučíte se techniky, jak opakovaně zvyšovat svoje příjmy a čerpat z neočekávaných zdrojů hojnosti.

Na úrovni DUŠE: Budete schopni lépe propojovat energii a hmotu a taky logiku, vědu a racionalitu a ezoterické principy, získáte větší pocitu smyslu.

Na úrovni VZTAHŮ: Zlepší se vaše vztahy globálně a zejména také váš vztah k sobě samým, což je to nejdůležitější.

O co přijdete, když do kurzu NEvstoupíte:

Na úrovni EMOCÍ: Nenaučíte se pracovat se svými negativními emocemi a zhmotňovací techniky vám nebudou ani nadále fungovat.

Na úrovni PSYCHIKY: Nenajdete způsoby, jak se lépe vyrovnávat se stavy úzkostí, strachů, deprese a stresu.

Na úrovni TĚLA: Neobjevíte techniky, jak můžete ovlivňovat svůj fyzický stav sami, bez pomoci druhých nebo třeba prášků na bolest.

Na úrovni FINANCÍ: Zůstanete na dosavadní úrovni hojnosti a nebudete znát metody, jak si přitáhnout mnohem více peněz a hmotných statků s lehkostí a rychleji.

Na úrovni DUŠE: Budete si dál myslet, že krize středního věku / temná noc duše / pocit nedostatku smyslu jsou neřešitelné a už to tak bude navždy.

Na úrovni VZTAHŮ: Dál budete žít ve vztazích, ve kterých vám pořád něco chybí a s něčím nejste spokojeni.

Jak se vám během 33 dní změní život:

modré oko
 • Prožijete na své vlastní kůži, že jste to vy, kdo může váš život 100% ovlivnit, ať už myšlenkami nebo přístupem, nikdo jiný – a najdete v tomto vědomí velkou úlevu a inspiraci.
 • Otevřou se vám nové obzory a změní se způsoby toho, jak přemýšlíte – a právě díky tomu se začne měnit váš život.
 • Naučíte se nové techniky zhmotňování a vizualizace, které vám budou konečně fungovat.
 • Dozvíte se, jak propojovat svou vědomou i podvědomou mysl, tělo a duši, ratio a spiritualitu.
 • Budete se celou dobu učit tak, že ani nebudete vědět, že se něco učíte, protože vás to bude bavit.
 • Kurz vám dodá vnitřní sílu a energii – skrze své pozitivní ladění, skrze techniky a metody, které se v něm budete učit, skrze pozitivní reálné příběhy a taky díky podpoře skupiny.

Pro koho je kurz je (a pro koho není)

Tento kurz je pro vás, pokud:

 • vás baví se učit nové věci a pracovat se svou myslí;
 • chcete se rozvíjet a chcete do sebe investovat čas, peníze a energii;
 • už znáte nějaké zhmotňovací, vizualizační a meditační techniky, ale něco vám v nich doposud chybělo nebo chcete vědět víc;
 • jste otevření, rádi zkoušíte nové věci;
 • chcete vidět výsledky a jdete si za tím;
 • rádi pracujete samostatně a dokážete na sobě máknout;
 • ale také: mnoho informací už máte a znáte, pracujete třeba se svými emocemi nebo se zákonem přitažlivosti, ale přesto se vám stále stává, že vás určité životní události vytočí nebo dokonce „sundají dolů“ – a vy hledáte řešení;
 • chcete se naučit setrvávat ve stavu vnitřní pohody, klidu a štěstí trvale, každý den, ideálně 24 hodin denně;
 • máte potřebu konečně finálně „hacknout“ svou hlavu a svůj život;
 • cítíte, že vám chybí fakt málo, abyste už „byli tam“;
 • hledáte něco, co je efektivní, ale přitom funkční;
 • věříte, že změna vašeho života je ve vašich rukách a ve vaší hlavě.

Tento kurz není pro vás, pokud:

 • hledáte zázračnou jednorázovou instantní pilulku, která vyřeší všechny vaše problémy;
 • domníváte se, že řešení vašich obtíží leží někde mimo vás a měl by to řešit někdo jiný;
 • nechcete se rozvíjet a nechcete do sebe investovat čas, peníze a energii;
 • máte závažné psychické potíže;
 • nechcete na sobě pracovat a nejste ochotni do kurzu dát celého sebe;
 • disciplína a vytrvalost zrovna není vaší silnou stránkou;
 • spoléháte na druhé a nevěříte, že váš život můžete změnit jen a jen vy sami;
 • je vám dobře v pozici „oběti“, která si neustále stěžuje na vnější okolnosti a odmítá převzít zodpovědnost za to, co se jí děje v životě;
 • obcházíte nebo si kupujete kurzy jeden za druhým, ale dodneška vám žádný nic nepřinesl;
 • nevěříte, že náš život je zamýšlen tak, aby byl plný radosti a štěstí – podle vás je nutno si to tu odtrpět a odžít si lekce a pak někdy-později-dávno-v-příštím-životě může být teprve líp;
 • nehledáte řešení, ale problémy.

Po vstupu do kurzu vás čeká:

 • 33 dní každodenních krátkých videí nebo zvukových nahrávek
 • 33 dní mé osobní podpory v členské sekci kurzu
 • 33 pracovních sešitů s textovým přepisem videí
 • 7 meditací
 • 5 animovaných videí
 • 3 speciální a jedinečné bonusy
 • 1 moji univerzální techniku skoro na všechno, na kterou prostě nedám dopustit

5,5 modulu × 6 lekcí = 33 kapitol

Úvod: DŮLEŽITÉ INFORMACE KE KURZU

MODUL 1: CO VÁM BRÁNÍ ZHMOTNIT SI VAŠE SNY

MODUL 2: METODA, KTERÁ VÁM VYČISTÍ HLAVU I TĚLO

MODUL 3: PROČ ZAŘADIT DO ŽIVOTA MEDITACE

MODUL 4: A JAK SPRÁVNĚ VIZUALIZOVAT?

MODUL 5: JEŠTĚ DALŠÍ VYCHYTÁVKY PRO ÚSPĚŠNÉ ZHMOTŇOVÁNÍ

Krapet technických věcí:

exclamation-mark-310101_640

V dnešním nejistém světě existuje jediná jistota:

vědět, jak tvořit svou realitu svou vlastní myslí...

exclamation-mark-310101_640

KOLIK KURZ STOJÍ? Kurz stojí 12 239 Kč vč. DPH. (Jsme plátci a vy si kurz můžete dát do nákladů jako vzdělávací.)

JAK DLOUHO BUDU MÍT KE KURZU PŘÍSTUP? Přístup ke kurzu nebude nikterak omezen, takže když nebude stíhat nastoupit včas, můžete začít kdykoli, kdy budete moci. Je ale fajn začít spolu s ostatními a vézt se na vlně skupinového nadšení, inspirace a podpory.

PROČ KURZ STOJÍ, KOLIK STOJÍ? Protože v něm najdete spoustu věcí, které jinde nenajdete a které vám takto nikdo jiný nevysvětlí. Tento kurz je opravdu jedinečný v mnoha ohledech, jak ve svém konceptu, tak ve svém obsahu a jeho uspořádání.

Naučíte se v něm řadu technik, velmi funkčních metod a netradičních vychytávek, které vám umožní začít měnit váš život, krok za krokem, v jakékoli oblasti, která je pro vás teď důležitá. Jestli je to něco, co vás oslovuje, po čem toužíte, pak se vám tato investice velmi záhy vrátí.

Kurz také obsahuje několik speciálních bonusů v hodnotě několik tisíc korun.

Když přepočtete cenu kurzu na 33 dní jeho obsahu, odpovídá to ceně oběda s kávičkou a dezertem. Navíc platí, že když se odhodláte investovat do sebe, dáváte tím Vesmíru najevo, že chcete, aby on investoval do vás. Energie investování je součástí procesu zhmotňování. A mým záměrem také je, aby cena pro vás byla z psychologického hlediska dostatečným závazkem – abyste byli víc motivovaní dát do kurzu vše, protože jen tak z něj dostanete nejvíc!

PROČ KURZ TRVÁ 33 DNÍ A VIDEA A ÚKOLY JSOU KAŽDÝ DEN? Protože chci, abyste si věci, které v něm jsou, postupně uložili jako nový návyk – protože právě tak budete moci změnit svůj život k lepšímu. Opakování a procvičování jsou nejen matka moudrosti, ale i dovednosti zhmotňování.

BUDE TAM OSOBNÍ PODPORA OD SOFI? No samo:-) Po dobu 33 dní trvání kurzu vám budu k dispozici v členské sekci. Omlouvám se, že nebude facebooková skupina, ale já je prostě nemám ráda – a tenhle kurz je i o autenticitě.

MŮŽU SI DOMLUVIT OSOBNÍ KONZULTACI SE SOFI BĚHEM KURZU? Ju, s radostí. Cena mé hodinové konzultace je aktuálně 4 500 Kč + DPH, ale pro vás jako účastníky kurzu mám 20 % slevu, stačí se mi s tím jenom připomenout.

Začněte měnit svůj život hned teď!

Je to možné – jiní před vámi už to dokázali!

Mrkněte se na příběhy lidí, kteří už kurzem prošli!
Jejich slova mluví za vše 🙂

Eva Kubaščíková
Eva Kubaščíkováyounity Česká republika a Slovensko
Read More
Dana-Sofie má obrovský talent vysvetľovať zložité veci jednoduchým spôsobom. Vie sa presne vcítiť do iných ľudí a nájsť priklady, pri ktorých to docvakne každému! Keď sa niečím nadchne, žije tým, dozvie sa o danej téme všetko, zhrnie princípy a ušetrí tak ďalším luďom desiatky hodín bádania. Zároveň má veľké srdce, túžbu pomáhať luďom viesť kvalitnejší život a to je dokonalá kombinácia. Vrelo odporúčam!
Magda Návratová
Magda Návratová
Read More
Milá Sofi, náš kurz mi taky chybí. Každý den jsem se těšila, co nového se naučím a co jsi pro nás připravila. Pokračuji v ťukání. Tuhle mě bolela hlava, tak jsem si bolest odťukala. Také jsem dnes v autobuse ukazovala své kámošce tuto metodu. Dokonce jsem si klepala i na hlavu. :))

Kurz naplnil mé očekávání, nebo spíše převýšil. Naučila jsem se tu mnohem více, než jsem čekala. Nejpřínosnější pro mne bylo klepání. I když jsem ho již znala z tvého dřívějšího videa, těšila jsem se na něj a chtěla jsem se o něm více dozvědět. Hodně mi pomohlo to, když jsi řekla, že vše, co my řekneme, je správné, nic není špatně řečeno. Předtím jsem vše říkala podle tvého návodu. Vlastně jsem si tuto metodu zamilovala, a to i přesto, že v dobách minulých jsem se jí vysmívala – když jsme měli třeba v knihovně nějakého lektora s metodou EFT. Vůbec jsem mu to tehdy nevěřila.

Kombinace videa a pracovního sešitu byla pro mě velmi přínosná. Potřebuji si všechno, co se učím, vytisknout, abych to mohla číst, a tak se k tomu vracet. Na video jsem fakt někdy neměla za celý den čas, protože jsem byla unavená, a už se mi nechtěl doma počítač zapínat, tak jsem si lekci četla. Úkoly jsem vypracovávala poctivě, někdy i dva najednou. Pokračuji s „chytáním myšlenek“ na budíku mobilu. Píšu si své sny. Zatím je neanalyzuji. Občas si pouštím tvou zhmotňovací meditaci. Délka videí je optimální.

Aha moment byl to, že nás obě baví skoro stejné věci. Sny, meditace, vizualizace. O to všechno jsem se už dříve zajímala, a nedovedla jsem to do takového profesionálního stavu jako ty. Chci zkoušet uplatňovat své nabyté vědomosti do svého života a stále se zdokonalovat. Hlavně neustávat. Přínosné pro mne nejvíc bylo ťukání, zhmotňovací meditace nebo věta „vono to pude“. A taky být na sebe něžná a netlačit na sebe.
Jana Š.
Jana Š.
Read More
Drahá Sofi, ráda bych ti poděkovala za tvůj úžasný kurz. Neustále se k němu vracím, je opravdu skvělý. Prošla jsem hodně kurzy, ale k žádnému jsem se opětovně nevracela jako k tvému kurzu. Mám koupený již přes rok kurz Joa Dispenzy Poznej sílu své mysli a po tvém kurzu jsem si ho konečně pustila. Je také skvělý, ale pro mě je přijatelnější tvůj kurz. Joe to má na mě moc vědecky a s tvým kurzem mi to jde vše nějak lépe. Máš vše nádherně vysvětlené a vedené krok za krokem.

Sofi, moc se těším na tvé další kurzy.
Martina
Martina
Read More
I když se ze mě přes noc nestal odborník na zhmotňování svých snů ;), byl pro mě kurz tak nějak uvěřitelnější, než jiné zdroje na tohle téma. Možná proto, že jste Češka. Už jako malá jsem vnímala tu všudypřítomnou energii, Vesmír, nicméně jsem vyrůstala v 80. a 90. letech v rodině, která vyznávala racionální myšlení a přípravu potomků na všechna možná ohrožení a těžkosti, které život přináší. I tak mě to pořád táhlo k duchovnímu hledání, takže jsem přečetla, poslechla a viděla snad všechno, co bylo na tohle téma napsáno. Ale pořád mi přišlo, díky těm vštěpovaným přesvědčením, že pro mě zázraky a pomoc Vesmíru v uskutečňování svých snů platit nemohou. Taky mám kolem sebe tak dva či tři lidi, kteří těmhle věcem věří, takže váš kurz mě nakopl v tom, že i v našich končinách jsou lidé, pro které tohle nejsou jen vzdušné zámky a falešné naděje.

Líbila se mi kombinace všech technik. Oddávat se krásným představám a pocitům, ťukat, když vnímám vzdor a meditovat pro udržení vibrací, hlubší propojení a vhledy. A programování si svého dne, to chci pořádně vypilovat. Skvělé taky bylo, že byl k dispozici i pracovní sešit: používala jsem ho, když jsem se nemohla z nějakého důvodu dívat na video. Domácí úkoly se mi dařilo vypracovávat poctivě a délka videí byla ideální ke kávě nebo ráno před začátkem dne. 🙂

Můj největší aha moment v kurzu byl, jak moc uvnitř sebe vzdoruji vrátit se k tomu, co jsem už jako malá vnímala, bez ohledu na to, že mám kolem sebe spoustu informací, že jsem se nemýlila. Líbilo se mi, že jste vypíchla to podstatné a kurz měl jasný směr, za kterým si šel. Moc děkuji za vaši milou společnost v kurzu, bylo moc fajn poslouchat tak uvolněný a pohodový projev, a přeji vám hodně zdaru ve všem, do čeho se pustíte! 🙂
J. A.
J. A.
Read More
Ahoj Sofi, kurz je skvěle praktický, pomohl mi pěkně propojit a doplnit chybějící kousky puzzle. Nejpřínosnější pro mne byla EFT technika podle Nicka Ortnera. V minulosti jsem navštívila EFT terapeutku, která mi tehdy úspěšně odblokovala problém, co jsem řešila, ale byla to jiná verze této metody, která mi přišla složitější. Verze tady v kurzu je snáze uchopitelná i pro laika. Super byla kombinace video + pracovní sešit. Zhlédla jsem video a pak si to pročítala ještě v pracovním sešitu, kde jsem se k jednotlivým věcem vracela. Délka videí byla optimální, většinou jsem je stíhala zhlédnout každý den. Líbilo se mi, jak jsi všechno srozumitelně vysvětlovala a kurz byl skvěle praktický, vše hezky plynule navazovalo.

Do svého dalšího života si z kurzu určitě odnáším EFT a s tím zapisování a odťukávání negativních myšlenek a emocí. Taky mě zaujala práce se změnami a rozhodováním (chyba vs. zkušenost), informace a doporučení k meditování, meditace, vizualizace... no zkrátka všechny informace a techniky jsou super! V kurzu nebylo nic zbytečného, a i když některé věci jsem znala už dříve, tak se to tady krásně propojilo a dostalo to ještě jiný nebo hlubší význam.

Děkuji 🙂
Soňa
Soňa
Read More
Milá Sofi, tvůj kurz mi pomohl se zvednout v době, kdy mě život nebavil a neměla jsem motivaci a smysl proč dál žít. S přítelem jsme byli ve fázi rozchodu, dcera už mě nepotřebovala, práce nenaplňovala ani mě, ani moji peněženku, ale najít si jinou byl problém, protože jsem ani nevěděla, co chci. Připadala jsem si neschopná a k ničemu, zkrátka žádná radost, motivace, jen otázka, proč jsem ještě tady. Teď už ale vím, že to, co je kolem mne, je moje zrcadlo, a já vše přijímám takové, jaké to je, a snažím se to (a všechny) přijímat s láskou – včetně sebe. Nejsem sice ještě tam, kde bych chtěla být, ale pracuji na sobě.

Tvůj kurz mi přinesl naději. Ťukací meditace byla pro mne nová a pomohla mi v situacích, které jsem nemohla pochopit a trápily mne. Krásná je zhmotňovací meditace, moc příjemně jsi ji namluvila. Každý den jsem se těšila na nové video (klidně bych brala i delší, vůbec jsem se nenudila).

Sofi, děkuju ti moc a přeji ti radost, lásku a vše nejlepší.

Autorkou kurzu Vychytávky pro život 1: Tipy, triky a osvědčené metody, jak si doopravdy zhmotnit svůj vysněný život (a proč vám to dřív nefungovalo) je Dana-Sofie Šlancarová, zakladatelka projektu Cyklická žena® a přední česká propagátorka ženské cykličnosti, majitelka nakladatelství OSULE, e-shopu Lifehacking.store a autorka řady (nejen) cyklických knih.

Dana-Sofie byla také průvodkyní v českých verzích kurzů Joea Dispenzy a Alberta Villolda pro YOUnity. Všechno, co v kurzu učí, má velmi úspěšně vyzkoušeno na sobě i na svých klientech.

Tyto kurzy vznikají jako součást dvou dalších velkých projektů: projektu Cyklická žena®, který vznikl už v roce 2013 a spustil v Čechách, na Moravě a na Slovensku cyklické hnutí, které do dnešní doby oslovilo už desítky tisíc žen (a taky mužů kolem nich).

Z tohoto projektu se pak v roce 2015 odštěpil samostatně fungující (nejen) cyklický e-shop pro tvůrce svého života, který dnes nese název Lifehacking.store.

Slovo „lifehacking“ se dá přeložit jako „vychytávky pro život“, a proto se tak jmenují i tyto kurzy. 

Původní anglický termín pochází z 80. let minulého století, kdy jím první ajťáci označovali tipy a triky (čili „hacky“ neboli „vychytávky“), které jim pomáhaly efektivněji pracovat.

Dnes se význam tohoto slova posunul a – jak říká sestra Wikipedie – „life hacking je termín označující jakýkoliv trik, zjednodušení či novátorskou metodu, které v jakýchkoliv aspektech života zvýší produktivitu a efektivitu. Pojem vznikl ze slov ,life‘ (,život‘) a ,hacker‘ (všeobecně označení pro zvídavého jedince, který chce dopodrobna vědět, jak daná věc funguje a hledá její limity)“.

My jdeme v této definici ještě dál a říkáme, že pod termín „lifehacking“ patří všechno, co nám pomáhá žít nejen produktivní a efektivní život, ale hlavně šťastný, spokojený a pohodový život, plný radosti, lásky, hojnosti a taky dobrodružství.

 

A takový život čeká i vás,
když projdete tímto kurzem! 

Těším se na viděnou s vámi
uvnitř kurzu!

S láskou vaše

Dana-Sofi