Lifehackingový webinář Dany-Sofie Šlancarové, leden 2023

Proč si nedávám novoroční předsevzetí
a proč byste neměli ani vy

Správný čas na nové záměry a předsevzetí je kdykoli, 
nejen na Nový rok!

A zde jsou pro vás hezky přehledně všechny věci, o kterých na webináři mluvím:

  1. Projekt Cyklická žena® je nejen pro ženy a nejen o cykličnosti! Je na světě od roku 2013 a za tu dobu změnil život už desítkám tisíc žen i mužů v Čechách i na Slovensku. Inspirujte se zejména na jeho blogu!
  2. Na e-shopu Lifehacking.store najdete spoustu inspirativních knih a pomůcek z oblasti cykličnosti i lifehackingu, jak už název e-shopu napovídá! Neustále na něj přidáváme nové kousky, které mají potenciál měnit životy lidí…
  3. Kniha Cyklická žena od britské autorky Mirandy Gray stála na počátku projektu Cyklická žena® a je tou základní knihou, kterou by si měly přečíst všechny ženy, jež se chtějí dozvědět víc o svých pravidelných cyklických proměnách a o tom, jakých zesílených schopností můžou využívat  v jednotlivých fázích svého cyklu ve všech oblastech svého života. Pro muže je pak určena kniha Návod na ženy. Cyklické magnety jako ten kulatý výše najdete pod tímto linkem.
  4. Jestli si chcete zacvičit s Kelli a Danielem, jděte na stránku Fitnessblender.com. Vyhledávací filtr vám pomůže si jak vybrat obtížnost cvičení na škále od 1 do 5, tak si zvolit délku cvičení a typ cvičení nebo tělesné partie, na které se chcete obzvláště zaměřit.
  5. A jestli vás zajímá něco už krapet náročnějšího, mrkněte se na stránky mého trenéra a mistra světa ve fitness Michala Barbiera. I on má super online cvičební kurzy, v nichž se můžete zaměřit jak na handbalancing (stojky), tak flexibilitu (protahování), tak na kalisteniku (posilování s vlastním tělem). Určitě tam opět vyberete svoje, ať už jste začátečník nebo pokročilý. Super jsou i Miškovy živé Movement Campy.
  6. Máte rádi cestopisy s fotkami krásných míst? Tak si přečtěte některý z našich obytňákových blogů.
  7. No a víc o vizualizacích a zhmotňování vám poví moje články „Jak si přitáhnout něco, o čem nevím, jak to vypadá“ a „Peníze, zdraví a láska jsou ty nejtěžší věci na zhmotnění. Proč?“.
  8. A jestli vás to celé zaujalo a chcete mnohem víc, je tu pro vás kurz Vychytávky pro život 1: Tipy, triky a osvědčené metody, jak si doopravdy zhmotnit svůj vysněný život (a proč vám to dřív nefungovalo), o kterém jeho účastníci říkají například: „Kurzík mě nakopnul k tomu, abych opět sama se sebou pracovala a posouvala zase svoje limity dále. Byl opravdu super: srozumitelný, skvěle uspořádaný a bylo v něm i mnoho dalších odkazů na knihy, videa či jiné kurzy. Praktikuji dál všechny rady, tipy a doporučení a vnímám změnu myšlenek i reakcí na určité situace v mém životě, Lucka.“ Více ohlasů najdete na této stránce.

A kdybyste měli ještě jakékoli dotazy, pište mi na sofie@cyklickazena.cz – já a lifehackingové webináře Cyklické ženy® jsme tu právě pro vás a pro vaše dotazy a témata, která řešíte!

Tyto webináře vznikají jako součást dvou dalších velkých projektů: projektu Cyklická žena®, který vznikl už v roce 2013 a spustil v Čechách, na Moravě a na Slovensku cyklické hnutí, které do dnešní doby oslovilo už desítky tisíc žen (a taky mužů kolem nich).Z tohoto projektu se pak v roce 2015 odštěpil samostatně fungující (nejen) cyklický e-shop pro tvůrce svého života, který dnes nese název Lifehacking.store.

Slovo „lifehacking“ se dá přeložit jako „vychytávky pro život“, a proto se tak (anglicky) jmenují i tyto webináře – a taky se tak (česky) jmenují Sofiiny online kurzy.

Původní anglický termín pochází z 80. let minulého století, kdy jím první ajťáci označovali tipy a triky (čili „hacky“ neboli „vychytávky“), které jim pomáhaly efektivněji pracovat.

Dnes se význam tohoto slova posunul a – jak říká sestra Wikipedie – „life hacking je termín označující jakýkoliv trik, zjednodušení či novátorskou metodu, které v jakýchkoliv aspektech života zvýší produktivitu a efektivitu. Pojem vznikl ze slov ,life‘ (,život‘) a ,hacker‘ (všeobecně označení pro zvídavého jedince, který chce dopodrobna vědět, jak daná věc funguje a hledá její limity)“.

My jdeme v této definici ještě dál a říkáme, že pod termín „lifehacking“ patří všechno, co nám pomáhá žít nejen produktivní a efektivní život, ale hlavně šťastný, spokojený a pohodový život, plný radosti, lásky, hojnosti a taky dobrodružství.

 

A takový život čeká i vás:
inspirujte se na našich webinářích!

Za těmito lifehackingovými webináři stojí Dana-Sofie Šlancarová, zakladatelka projektu Cyklická žena® a přední česká propagátorka ženské cykličnosti, majitelka nakladatelství OSULE, e-shopu Lifehacking.store a autorka řady (nejen) cyklických knih a lifehackingových kurzů.

Online kurz

Vychytávky pro život 1:

Tipy, triky a osvědčené metody,
jak si doopravdy zhmotnit
svůj vysněný život

(a proč vám to dřív nefungovalo)

modré oko