Lifehackingový webinář Dany-Sofie Šlancarové, únor 2023

Webinář zejména pro muže:

Jak si v partnerství užívat i PMS!

Překonejte jednou provždy mýtus zvaný PMS i ve svých partnerských vztazích!

 

A zde jsou pro vás hezky přehledně všechny věci, o kterých na webináři mluvím:

  1. Projekt Cyklická žena® je nejen pro ženy a nejen o cykličnosti! Je na světě od roku 2013 a za tu dobu změnil život už desítkám tisíc žen i mužů v Čechách i na Slovensku. Inspirujte se zejména na jeho blogu!
  2. Na e-shopu Lifehacking.store najdete spoustu inspirativních knih a pomůcek z oblasti cykličnosti i lifehackingu, jak už název e-shopu napovídá! Neustále na něj přidáváme nové kousky, které mají potenciál měnit životy lidí…
  3. Ten super graf s popisem toho, co se v nás ženách během menstruačního cyklu děje, najdete v knize Návod na ženy.
  4. Jak to přesně je s tou naší premenstruační fází a jak můžeme a můžete odhalit, co se skrývá pod povrchem toho, na co si jako ženy stěžujeme, to se dočtete v článku „Jak nebýt v premenstruační fázi jako papiňák:-)“.
  5. Kniha Cyklická žena od britské autorky Mirandy Gray stála na počátku projektu Cyklická žena® a je tou základní knihou, kterou by si měly přečíst všechny ženy, jež se chtějí dozvědět víc o svých pravidelných cyklických proměnách a o tom, jakých zesílených schopností můžou využívat v jednotlivých fázích svého cyklu ve všech oblastech svého života.
  6. Pro muže (ale i pro ženy!) je pak určena kniha Návod na ženy, která je stručná, vtipná, plná komiksů a odrážkových seznamů, aby to muži prostě jasně a rychle pochopili, jak to s námi ženami je. Spousta párů si tuto knihu čte večer v posteli před spaním.
  7. Cyklické magnety jako ten hranatý z videa najdete pod tímto linkem.
  8. Kostičku při natáčení chřoupala a jiné zvuky vyluzovala naše border kolie Žofka. ;-))

A kdybyste měli ještě jakékoli dotazy, pište mi na sofie@cyklickazena.cz – já a lifehackingové webináře Cyklické ženy® jsme tu právě pro vás a pro vaše dotazy a témata, která řešíte!

Tyto webináře vznikají jako součást dvou dalších velkých projektů: projektu Cyklická žena®, který vznikl už v roce 2013 a spustil v Čechách, na Moravě a na Slovensku cyklické hnutí, které do dnešní doby oslovilo už desítky tisíc žen (a taky mužů kolem nich). Z tohoto projektu se pak v roce 2015 odštěpil samostatně fungující (nejen) cyklický e-shop pro tvůrce svého života, který dnes nese název Lifehacking.store.

Slovo „lifehacking“ se dá přeložit jako „vychytávky pro život“, a proto se tak (anglicky) jmenují i tyto webináře – a taky se tak (česky) jmenují Sofiiny online kurzy.

Původní anglický termín pochází z 80. let minulého století, kdy jím první ajťáci označovali tipy a triky (čili „hacky“ neboli „vychytávky“), které jim pomáhaly efektivněji pracovat.

Dnes se význam tohoto slova posunul a – jak říká sestra Wikipedie – „life hacking je termín označující jakýkoliv trik, zjednodušení či novátorskou metodu, které v jakýchkoliv aspektech života zvýší produktivitu a efektivitu. Pojem vznikl ze slov ,life‘ (,život‘) a ,hacker‘ (všeobecně označení pro zvídavého jedince, který chce dopodrobna vědět, jak daná věc funguje a hledá její limity)“.

My jdeme v této definici ještě dál a říkáme, že pod termín „lifehacking“ patří všechno, co nám pomáhá žít nejen produktivní a efektivní život, ale hlavně šťastný, spokojený a pohodový život, plný radosti, lásky, hojnosti a taky dobrodružství.

 

A takový život čeká i vás:
inspirujte se na našich webinářích!

Za těmito lifehackingovými webináři stojí Dana-Sofie Šlancarová, zakladatelka projektu Cyklická žena® a přední česká propagátorka ženské cykličnosti, majitelka nakladatelství OSULE, e-shopu Lifehacking.store a autorka řady (nejen) cyklických knih a lifehackingových kurzů.

Online kurz

Vychytávky pro život 1:

Tipy, triky a osvědčené metody,
jak si doopravdy zhmotnit
svůj vysněný život

(a proč vám to dřív nefungovalo)

modré oko