Lifehackingový webinář Dany-Sofie Šlancarové, březen 2023

Naučte se říkat ne

a buďte konečně a doopravdy šťastná!

Jsem si naprosto jistá,
že i vy se můžete stát
šťastnou a spokojenou ženou!

A zde jsou pro vás hezky přehledně všechny věci, o kterých na webináři mluvím:

  1. Další lifehackingové webináře Cyklické ženy®, třeba ten pro muže o PMS, najdete zde, na e-shopu Lifehacking.store. Postupně tam budou přibývat další a další. Nezapomínejte mi taky psát s otázkami, které vás zajímají, které vás trápí, na které chcete znát odpověď – můžou se stát ústředním tématem dalšího webináře!
  2. Jestli i vás trápí bolestivá či silná menstruace nebo i bolestivá ovulace, určitě si pusťte tohle moje video. Já jsem zářným příkladem toho, že menstruace vůbec nemusí být problematická. V pětadvaceti jsem se jí chtěla zbavit, a dnes ji miluju. A věřím, že i vy k tomuto času svého měsíce můžete mít stejně pozitivní vztah!
  3. Webinář s Blankou vun Kannon s názvem „3 vyčerpávající návyky: Proč se českým ženám nedaří odpočívat a jak to začít měnit“ najdete pod tímto linkem. Bude pro vás zejména v tom případě, jestli se poznáváte v následujících větách: „Proč musím mít pořád ten stresující pocit, že jsem nestihla všechno, co jsem měla?“ / „Pracuju od rána do večera, a přesto pořád nemám všechno hotovo.“ / „Ne, ještě nemůžu odpočívat! Ještě je třeba udělat to, to a to…“ Blanka Vun Kannon, která pochází z Čech, ale žije už nějakou dobu v Americe, říká, že my české a slovenské ženy si ještě stále v sobě neseme negativní vlivy socialistické výchovy, kdy jsme (my a naše maminky a babičky) byly vychovány k dlouhodobému potlačování sebe samé a svých potřeb, a to i těch zcela základních, jako je potřeba odpočinku a dostatečného spánku, času sama pro sebe či kreativního sebevyjádření jen tak pro radost.V dospělosti nás pak navíc potkal drsný střet s ženskou dvojrolí – československým společenským fenoménem, který nastavil nelidská očekávání na ženský výkon. Začalo to v roce 1953, kdy se naše babičky – hospodyně řídící náročný chod domácnosti – musely po měnové reformě stát navíc zaměstnanými ženami na plný úvazek. Tato dramatická změna přinesla ženám hrdost na svou schopnost přinést do rodinného rozpočtu tolik potřebné finance, zároveň ale začaly žít v permanentní únavě, frustraci z nespravedlivé životní nálože a hořkosti z toho, že druzí nedokážou ocenit jejich hrdinský výkon na hranici lidských možností. Webinář s Blankou vám tedy pomůže objevit 3 vyčerpávající návyky českých i slovenských žen: a) Paradox extrémní produktivity: „Vidím jenom to, co ještě není hotovo.“ b) Fenomén supermana: „Musím být dokonalá a zvládnout všechno sama.“ c) Bič vzorné domácnosti: „Ať se děje, co se děje, musím mít vzorně uklizeno.“ Pusťte si ho a zjistěte, jaký vliv tyhle návyky mají na váš život a kde jsou jejich kořeny!
  4. Moje video, ve kterém vysvětluju techniku EFT neboli ťukání neboli poklepávání se jmenuje „Jedna osvědčená metoda, která uleví vašemu tělu i duši“. Je to návod krok za krokem a navíc si můžete vyzkoušet i dvě ťukací cvičení. Metoda je fakt extrémně jednoduchá a téměř zázračně funkční.Vyučuju ji detailně i ve svých kurzech Vychytávek pro život, a tohle mi k ní napsala advokátka Monika Bakešová: „Ovšem za mě naprosto nej tvůj přístup a vysvětlení k meditacím a k EFT. To jsem znala už roky, ale neuměla jsem ho uchopit tak, aby mi fungovalo. A ono je to přitom tak snadné. Jen jsem to potřebovala jinak vysvětlit. Takže, kdybych měla vybrat 2 věci (vybrat jen jednu je fakt nemožné), tak je to „ťukací meditace na posunutí horního limitu“ a „zhmotňovací meditace“. Ťukací jsem využila zrovna dnes dopoledne, kdy mi naskočila myšlenka, že přece zas až tolik dařit se nemůže, a že se určitě musí něco zas pokazit. No, a klapl i další úspěch. Moc děkuju za tvoji práci a těším se, s čím dalším přijdeš příště.“
  5. No a knihu Poklepávání od Nicka Ortnera si můžete zakoupit u nás na e-shopu. Je sice podle názvu primárně zaměřena na odstranění chronické bolesti, ale ve skutečnosti se díky ní ťukání naučíte používat úplně na všechno.
  6. A jestli vás to celé zaujalo a chcete mnohem víc, je tu pro vás kurz Vychytávky pro život 1: Tipy, triky a osvědčené metody, jak si doopravdy zhmotnit svůj vysněný život (a proč vám to dřív nefungovalo), o kterém jeho účastníci říkají například: „Kurzík mě nakopnul k tomu, abych opět sama se sebou pracovala a posouvala zase svoje limity dále. Byl opravdu super: srozumitelný, skvěle uspořádaný a bylo v něm i mnoho dalších odkazů na knihy, videa či jiné kurzy. Praktikuji dál všechny rady, tipy a doporučení a vnímám změnu myšlenek i reakcí na určité situace v mém životě, Lucka.“ Více ohlasů najdete na této stránce.

A kdybyste měli ještě jakékoli dotazy, pište mi na sofie@cyklickazena.cz – já a lifehackingové webináře Cyklické ženy® jsme tu právě pro vás a pro vaše dotazy a témata, která řešíte!

Tyto webináře vznikají jako součást dvou dalších velkých projektů: projektu Cyklická žena®, který vznikl už v roce 2013 a spustil v Čechách, na Moravě a na Slovensku cyklické hnutí, které do dnešní doby oslovilo už desítky tisíc žen (a taky mužů kolem nich). Z tohoto projektu se pak v roce 2015 odštěpil samostatně fungující (nejen) cyklický e-shop pro tvůrce svého života, který dnes nese název Lifehacking.store.

Slovo „lifehacking“ se dá přeložit jako „vychytávky pro život“, a proto se tak (anglicky) jmenují i tyto webináře – a taky se tak (česky) jmenují Sofiiny online kurzy.

Původní anglický termín pochází z 80. let minulého století, kdy jím první ajťáci označovali tipy a triky (čili „hacky“ neboli „vychytávky“), které jim pomáhaly efektivněji pracovat.

Dnes se význam tohoto slova posunul a – jak říká sestra Wikipedie – „life hacking je termín označující jakýkoliv trik, zjednodušení či novátorskou metodu, které v jakýchkoliv aspektech života zvýší produktivitu a efektivitu. Pojem vznikl ze slov ,life‘ (,život‘) a ,hacker‘ (všeobecně označení pro zvídavého jedince, který chce dopodrobna vědět, jak daná věc funguje a hledá její limity)“.

My jdeme v této definici ještě dál a říkáme, že pod termín „lifehacking“ patří všechno, co nám pomáhá žít nejen produktivní a efektivní život, ale hlavně šťastný, spokojený a pohodový život, plný radosti, lásky, hojnosti a taky dobrodružství.

 

A takový život čeká i vás:
inspirujte se na našich webinářích!

Za těmito lifehackingovými webináři stojí Dana-Sofie Šlancarová, zakladatelka projektu Cyklická žena® a přední česká propagátorka ženské cykličnosti, majitelka nakladatelství OSULE, e-shopu Lifehacking.store a autorka řady (nejen) cyklických knih a lifehackingových kurzů.

Online kurz

Vychytávky pro život 1:

Tipy, triky a osvědčené metody,
jak si doopravdy zhmotnit
svůj vysněný život

(a proč vám to dřív nefungovalo)

modré oko