Lifehackingový webinář Dany-Sofie Šlancarové, červen 2023

Co můžu jako žena udělat,
aby se zlepšil můj vztah s partnerem? …

S Denisou Říha Palečkovou nejen o tajemství šťastných vztahů

Webinář:

Naučte se se svým mužem otevřeně komunikovat
i o svých potřebách, nejen o těch jeho!

A tady jsou pro vás hezky přehledně všechny věci, o kterých na webináři mluvíme:

  1. Denisinu knihu Tajemství šťastných vztahů najdete i tady u nás na e-shopu. Je to kniha, která by neměla chybět ve vaší knihovničce, ať už jste ve vztahu nebo jste single. Radí, hladí, inspiruje, je plná otázek, příběhů i odpovědí. Tu fakt určitě chcete!
  2. Denisiny stránky jsou zde. Najdete na nich jak odkazy na online kurzy, tak na živé kurzy a spoustu dalšího. Na tomto webu má Deni i spoustu volně dostupných zdrojů!
  3. Jak jinak videa sleduju nerada a raději čtu, tak Denisu si pustím skoro pokaždé, co mi přijde mailing, že zase něco nového natočila a má to na YouTube. Mrkněte se sem. Témata jsou velmi různorodá a každý se tam najde. Je fakt skvělé, že z každého jednotlivého Denisina povídání si můžete odnést cenné praktické tipy, co udělat, aby se změnila vaše situace, ve které se necítíte zrovna dobře. Jak říkávám, změna vašeho života je ve vašich rukou, respektive ve vaší hlavě – a s Deni budete vědět, jak na to i v partnerských vztazích!
  4. Deni na webináři mluví o 3 klíčích pro naplněný vztah, což je videoseriál zdarma + PDF materiály ke stažení, a vy se k němu dostanete přes tento link. Ve videích se postupně dozvíte, jak s partnerem komunikovat ve chvílích konfliktu; jak vyjadřovat emoce, ale nezraňovat; a jak prohloubit nebo obnovit intimitu ve vztahu a cítit lásku i zamilovanost i po 20 letech!
  5. No a tady je odkaz na kalendář akcí, kde najdete všechny živé kurzy, které Denisa chystá, včetně například Retreatu pro páry. Když si jednotlivé kurzy rozkliknete, zobrazí se vám detailní popis každého z kurzů. Nezapomeňte si přečíst nebo pustit reference! A pokud máte chlapa, který moc nikam nechce, tak Retreat pro páry se nabízí i naživo, ale ke sledování hezky doma v teploučku a soukromí, v online variantě.

A kdybyste měli ještě jakékoli dotazy, pište mi na sofie@cyklickazena.cz – já a lifehackingové webináře Cyklické ženy® jsme tu právě pro vás a pro vaše dotazy a témata, která řešíte!

Denisa2-777x1024

Denisa Říha Palečková je přední česká lektorka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje. Od roku 2002 ukazuje lidem, jak si prací s tělem a sexualitou mohou obohatit všechny další oblasti života. Její kurzy určené pro páry učí, jak mít láskyplný a vášnivý vztah i po mnoha letech partnerství.

Denisa je zakladatelkou Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, masážního studia ARKAYA® a profesionálního výcviku CORE TOUCH®. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede rovněž semináře pro ženy, které jsou zaměřené na probouzení lásky v sobě, šťastný a harmonický život a prožívání radosti a rozkoše skrze vlastní tělo. 

Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům.

 

Tyto webináře vznikají jako součást dvou dalších velkých projektů: projektu Cyklická žena®, který vznikl už v roce 2013 a spustil v Čechách, na Moravě a na Slovensku cyklické hnutí, které do dnešní doby oslovilo už desítky tisíc žen (a taky mužů kolem nich). Z tohoto projektu se pak v roce 2015 odštěpil samostatně fungující (nejen) cyklický e-shop pro tvůrce svého života, který dnes nese název Lifehacking.store.

Slovo „lifehacking“ se dá přeložit jako „vychytávky pro život“, a proto se tak (anglicky) jmenují i tyto webináře – a taky se tak (česky) jmenují Sofiiny online kurzy.

Původní anglický termín pochází z 80. let minulého století, kdy jím první ajťáci označovali tipy a triky (čili „hacky“ neboli „vychytávky“), které jim pomáhaly efektivněji pracovat.

Dnes se význam tohoto slova posunul a – jak říká sestra Wikipedie – „life hacking je termín označující jakýkoliv trik, zjednodušení či novátorskou metodu, které v jakýchkoliv aspektech života zvýší produktivitu a efektivitu. Pojem vznikl ze slov ,life‘ (,život‘) a ,hacker‘ (všeobecně označení pro zvídavého jedince, který chce dopodrobna vědět, jak daná věc funguje a hledá její limity)“.

My jdeme v této definici ještě dál a říkáme, že pod termín „lifehacking“ patří všechno, co nám pomáhá žít nejen produktivní a efektivní život, ale hlavně šťastný, spokojený a pohodový život, plný radosti, lásky, hojnosti a taky dobrodružství.

 

A takový život čeká i vás:
inspirujte se na našich webinářích!

Za těmito lifehackingovými webináři stojí Dana-Sofie Šlancarová, zakladatelka projektu Cyklická žena® a přední česká propagátorka ženské cykličnosti, majitelka nakladatelství OSULE, e-shopu Lifehacking.store a autorka řady (nejen) cyklických knih a lifehackingových kurzů.

Online kurz

Vychytávky pro život 1:

Tipy, triky a osvědčené metody,
jak si doopravdy zhmotnit
svůj vysněný život

(a proč vám to dřív nefungovalo)

modré oko