Lifehackingový webinář Dany-Sofie Šlancarové, červenec 2023

Jak o sexu komunikovat
se svým partnerem i se svými dětmi? …

S Denisou Říha Palečkovou nejen o
mužsko-ženských rozdílech v prožívání sexuality

Webinář:

PROČ SI MUŽI A ŽENY V POSTELI
TAK ČASTO NEROZUMĚJÍ?

Ženské sexuální tempo je mnohem pomalejší než mužské.
Muž je jako oheň, žena jako voda.

A tady jsou pro vás hezky přehledně všechny věci, o kterých na webináři mluvíme:

  1. Denisiny stránky jsou zde. Najdete na nich jak odkazy na online kurzy, tak na živé kurzy a spoustu dalšího. Na tomto webu má Deni i spoustu volně dostupných zdrojů – a najdete tam informace i o Rituálu splněných přání.
  2. Tady je přímo odkaz na kalendář akcí, kde najdete všechny živé kurzy, které Denisa chystá, včetně například Retreatu pro páry. Když si jednotlivé kurzy rozkliknete, zobrazí se vám detailní popis každého z kurzů. Nezapomeňte si přečíst nebo pustit reference! A pokud máte chlapa, který moc nikam nechce, tak Retreat pro páry se nabízí i naživo, ale ke sledování hezky doma v teploučku a soukromí, v online variantě.
  3. Denisinu knihu Tajemství šťastných vztahů najdete i tady u nás na e-shopu. Je to kniha, která by neměla chybět ve vaší knihovničce, ať už jste ve vztahu nebo jste single. Radí, hladí, inspiruje, je plná otázek, příběhů i odpovědí. Tu fakt určitě chcete!
  4. Sex, láska a goop na Netflixu určitě stojí za vidění! A jestli máte rádi Gwyneth Paltrow, tak tím tuplem. Najdete tam právě i Jaiyu. Její test sexuálních typů si můžete udělat tady.
  5. Jestli chcete něco udělat pro svoje dospívající děti a to, aby se o sexu dozvěděly ty správné věci, zde je link na zdravedospivani.eu – na ty skvělé kurzy, o kterých Deni mluvila.
  6. Více o Richardově kurzu pro táty a syny Otec a syn si můžete přečíst zde – termíny si hlídejte přímo v kalendáři na webu.
  7. Moje kniha pro dospívající dcery a jejich rodiče Malá velká cyklická dívka Sára je k mání zde. Příběh 13leté Sáry na prahu první menstruace zodpovídá řadu otázek, které si dospívající dívky můžou klást: Proč a jak se mění moje tělo? Proč jsem najednou náladová? Jaká bude má první menstruace? Co je to ta antikoncepce? Co si mám myslet o hormonálních pilulkách? Čím se od sebe liší ty 4 cyklické fáze? Jaká v nich jsem a jak je můžu využít, třeba ve škole? Rodičům pak kniha poskytuje netradiční a odlehčený návod, jak dceři předat vše podstatné o cykličnosti, menstruaci, sexualitě i antikoncepci – a neopomíná ani tak důležitou roli táty!
  8. S našimi cyklickými lektorkami se můžete spojit a kurz pro cyklické mámy a dcery nebo pro školy si u nich objednat přes tuto stránku.
  9. Denisa má taky skvělá videa na YouTube. Mrkněte se sem. Témata jsou velmi různorodá a každý se tam najde. Je fakt skvělé, že z každého jednotlivého Denisina povídání si můžete odnést cenné praktické tipy!
  10. No a více o Arkaye najdete zde. Mrkněte, zajděte a nechejte se opečovat – nebo si nechejte opečovat svoje jizvy…

A kdybyste měli ještě jakékoli dotazy, pište mi na sofie@cyklickazena.cz – já a lifehackingové webináře Cyklické ženy® jsme tu právě pro vás a pro vaše dotazy a témata, která řešíte!

Denisa2-777x1024

Denisa Říha Palečková je přední česká lektorka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje. Od roku 2002 ukazuje lidem, jak si prací s tělem a sexualitou mohou obohatit všechny další oblasti života. Její kurzy určené pro páry učí, jak mít láskyplný a vášnivý vztah i po mnoha letech partnerství.

Denisa je zakladatelkou Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, masážního studia ARKAYA® a profesionálního výcviku CORE TOUCH®. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede rovněž semináře pro ženy, které jsou zaměřené na probouzení lásky v sobě, šťastný a harmonický život a prožívání radosti a rozkoše skrze vlastní tělo. 

Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům.

 

Tyto webináře vznikají jako součást dvou dalších velkých projektů: projektu Cyklická žena®, který vznikl už v roce 2013 a spustil v Čechách, na Moravě a na Slovensku cyklické hnutí, které do dnešní doby oslovilo už desítky tisíc žen (a taky mužů kolem nich). Z tohoto projektu se pak v roce 2015 odštěpil samostatně fungující (nejen) cyklický e-shop pro tvůrce svého života, který dnes nese název Lifehacking.store.

Slovo „lifehacking“ se dá přeložit jako „vychytávky pro život“, a proto se tak (anglicky) jmenují i tyto webináře – a taky se tak (česky) jmenují Sofiiny online kurzy.

Původní anglický termín pochází z 80. let minulého století, kdy jím první ajťáci označovali tipy a triky (čili „hacky“ neboli „vychytávky“), které jim pomáhaly efektivněji pracovat.

Dnes se význam tohoto slova posunul a – jak říká sestra Wikipedie – „life hacking je termín označující jakýkoliv trik, zjednodušení či novátorskou metodu, které v jakýchkoliv aspektech života zvýší produktivitu a efektivitu. Pojem vznikl ze slov ,life‘ (,život‘) a ,hacker‘ (všeobecně označení pro zvídavého jedince, který chce dopodrobna vědět, jak daná věc funguje a hledá její limity)“.

My jdeme v této definici ještě dál a říkáme, že pod termín „lifehacking“ patří všechno, co nám pomáhá žít nejen produktivní a efektivní život, ale hlavně šťastný, spokojený a pohodový život, plný radosti, lásky, hojnosti a taky dobrodružství.

 

A takový život čeká i vás:
inspirujte se na našich webinářích!

Za těmito lifehackingovými webináři stojí Dana-Sofie Šlancarová, zakladatelka projektu Cyklická žena® a přední česká propagátorka ženské cykličnosti, majitelka nakladatelství OSULE, e-shopu Lifehacking.store a autorka řady (nejen) cyklických knih a lifehackingových kurzů.

Online kurz

Vychytávky pro život 1:

Tipy, triky a osvědčené metody,
jak si doopravdy zhmotnit
svůj vysněný život

(a proč vám to dřív nefungovalo)

modré oko