Lifehackingový webinář Dany-Sofie Šlancarové, srpen 2023

Zbavte se přesvědčení
převzatých od předků,

které vám nedovolují přijímat
hojnost a peníze

Změňte jednou provždy svá mentální nastavení,
která vám brání mít k dispozici hojnost,
po které toužíte.

Nastal čas!

A zde jsou pro vás hezky přehledně všechny věci, o kterých na webináři mluvím:

  1. Všechny dosavadní lifehackingové webináře Cyklické ženy® najdete hezky pohromadě zde, na e-shopu Lifehacking.store a postupně tam budou přibývají další a další. Nezapomínejte mi taky psát s otázkami, které vás zajímají, které vás trápí, na které chcete znát odpověď – můžou se stát ústředním tématem dalšího webináře!
  2. Jestli ještě neznáte Denisu Říha Palečkovou, tak se s ní seznamte na těchto dvou webinářích: První se jmenuje „Co můžu jako žena udělat, aby se zlepšil můj vztah s partnerem?“ a Deni vám na něm prozradí, jaké chyby dělají české a slovenské ženy ve svých partnerských vztazích a pak od svých mužů nedostávají to, po čem tolik touží. Pochopitelně se rovněž dozvíte, jaké kroky udělat, aby se to změnilo! Webinář je plný příběhů a příkladů i praktických, ihned aplikovatelných tipů – a osloví pravděpodobně více ženy.
  3. Druhý webinář se jmenuje „Jak o sexu komunikovat se svým partnerem i se svými dětmi?“ a Deni na něm mluví o tom, jak komunikovat o sexu a celkově o vašich vztahových touhách a potřebách s vaším partnerem. A nejen to: navede vás i k tomu, jak o sexu mluvit s vašimi dětmi – a jak jim předat vše podstatné, co chcete, aby si odnesli do dospělého života. A v neposlední řadě se taky dozvíte, jak využívat sexuální energii pro zhmotňování vašich přání a a snů!
  4. Moje další videa o hojnosti najdete zde: První se jmenuje „Jak si zhmotnit 500 000 Kč za 30 dní“  a najdete ho pod tímto odkazem. Další jsem nazvala „Jak urychlit realizaci něčeho, co chcete a potřebujete?“ a najdete ho tady. A to poslední je kratinké, ale přináší opravdu nečekané výsledky a jmenuje se „Jednoduchý a kdykoli použitelný trik, jak si začít přitahovat peníze a hojnost“ a odkaz na něj je zde.
  5. Inspirujte se příběhem Ley Šlampiakové, jak jí změnil život závažný zdravotní problém v jejích 26 letech. Je to rozhodně příběh s dobrým koncem – a já věřím, že přesně takové dobré konce může mít i příběh vaší vlastní osobní životní výzvy. Webinář s Leou se jmenuje „Dají se negativní projevy PMS, bolest hlavy či zad ovlivnit správným jídlem?“ a najdete ho zde.
  6. Spousta českých a slovenských žen trpí jedním zásadním neduhem: Neumějí říkat ne a nedokážou se postavit za sebe, aniž by cítily pocity viny, i když dobře vědí, že danou věc chtějí (a musejí) udělat. Pokud se v tomto popisu poznáváte, mrkněte na můj březnový lifehackingový webinář s názvem: „Naučte se říkat ne a buďte konečně a doopravdy šťastná!“ Link zde.
  7. Moje video, ve kterém vysvětluju techniku EFT neboli ťukání neboli poklepávání se jmenuje „Jedna osvědčená metoda, která uleví vašemu tělu i duši“. Je to návod krok za krokem a navíc si můžete vzykoušet i dvě ťukací cvičení. Metoda je fakt extrémně jednoduchá a téměř zázračně funkční. Vyučuju ji detailně i ve svých kurzech Vychytávek pro život a tohle mi k ní napsala advokátka Monika Bakešová: „Ovšem za mě naprosto nej tvůj přístup a vysvětlení k meditacím a k EFT. To jsem znala už roky, ale neuměla jsem ho uchopit tak, aby mi fungovalo. A ono je to přitom tak snadné. Jen jsem to potřebovala jinak vysvětlit. Takže, kdybych měla vybrat 2 věci (vybrat jen jednu je fakt nemožné), tak je to „ťukací meditace na posunutí horního limitu“ a „zhmotňovací meditace“. Ťukací jsem využila zrovna dnes dopoledne, kdy mi naskočila myšlenka, že přece zas až tolik dařit se nemůže, a že se určitě musí něco zas pokazit. No, a klapl i další úspěch. Moc děkuju za tvoji práci a těším se, s čím dalším přijdeš příště.“
  8. No a knihu Poklepávání od Nicka Ortnera si můžete zakoupit u nás na e-shopu. Je sice podle názvu primárně zaměřena na odstranění chronické bolesti, ale ve skutečnosti se díky ní ťukání naučíte používat úplně na všechno.
  9. No a jestli vás zajímá, jak se vede v podnikání Galině, tak její stránky najdete tady. Už víc než rok pomáhá ženám a ty její práci velmi oceňují. A opět: jestli to dokázala ona, dokážete to i vy.
  10. A jestli vás to celé zaujalo a chcete mnohem víc, je tu pro vás kurz Vychytávky pro život 1: Tipy, triky a osvědčené metody, jak si doopravdy zhmotnit svůj vysněný život (a proč vám to dřív nefungovalo), o kterém jeho účastníci říkají například: „Kurzík mě nakopnul k tomu, abych opět sama se sebou pracovala a posouvala zase svoje limity dále. Byl opravdu super: srozumitelný, skvěle uspořádaný a bylo v něm i mnoho dalších odkazů na knihy, videa či jiné kurzy. Praktikuji dál všechny rady, tipy a doporučení a vnímám změnu myšlenek i reakcí na určité situace v mém životě, Lucka.“

Změňte i vy svůj život s kurzem
Vychytávky pro život 1!

Klikněte zde.

Tyto webináře vznikají jako součást dvou dalších velkých projektů: projektu Cyklická žena®, který vznikl už v roce 2013 a spustil v Čechách, na Moravě a na Slovensku cyklické hnutí, které do dnešní doby oslovilo už desítky tisíc žen (a taky mužů kolem nich). Z tohoto projektu se pak v roce 2015 odštěpil samostatně fungující (nejen) cyklický e-shop pro tvůrce svého života, který dnes nese název Lifehacking.store.

Slovo „lifehacking“ se dá přeložit jako „vychytávky pro život“, a proto se tak (anglicky) jmenují i tyto webináře – a taky se tak (česky) jmenují Sofiiny online kurzy.

Původní anglický termín pochází z 80. let minulého století, kdy jím první ajťáci označovali tipy a triky (čili „hacky“ neboli „vychytávky“), které jim pomáhaly efektivněji pracovat.

Dnes se význam tohoto slova posunul a – jak říká sestra Wikipedie – „life hacking je termín označující jakýkoliv trik, zjednodušení či novátorskou metodu, které v jakýchkoliv aspektech života zvýší produktivitu a efektivitu. Pojem vznikl ze slov ,life‘ (,život‘) a ,hacker‘ (všeobecně označení pro zvídavého jedince, který chce dopodrobna vědět, jak daná věc funguje a hledá její limity)“.

My jdeme v této definici ještě dál a říkáme, že pod termín „lifehacking“ patří všechno, co nám pomáhá žít nejen produktivní a efektivní život, ale hlavně šťastný, spokojený a pohodový život, plný radosti, lásky, hojnosti a taky dobrodružství.

 

A takový život čeká i vás:
inspirujte se na našich webinářích!

Za těmito lifehackingovými webináři stojí Dana-Sofie Šlancarová, zakladatelka projektu Cyklická žena® a přední česká propagátorka ženské cykličnosti, majitelka nakladatelství OSULE, e-shopu Lifehacking.store a autorka řady (nejen) cyklických knih a lifehackingových kurzů.

Online kurz

Vychytávky pro život 1:

Tipy, triky a osvědčené metody,
jak si doopravdy zhmotnit
svůj vysněný život

(a proč vám to dřív nefungovalo)

modré oko