Lifehackingový webinář Dany-Sofie Šlancarové, červenec 2023

Je v pořádku užívat si život?

Nejen o holistické kosmetice firmy BEWIT
s Evou Návratovou

Webinář:

Taky máte vnitřní nastavení, že není v pořádku užívat si život a že musíte trpět? Změňte to!

A tentokrát pro vás máme jen dva, ale za to zásadní odkazy:

  1. Některé produkty firmy BEWIT, o kterých Evička mluví, si můžete objednat i u nás na e-shopu – najdete je zde!
  2. Více úžasných instruktážních kosmetických videí s Evičkou najdete tady.

A kdybyste měli ještě jakékoli dotazy, pište mi na sofie@cyklickazena.cz – já a lifehackingové webináře Cyklické ženy® jsme tu právě pro vás a pro vaše dotazy a témata, která řešíte!

Eva Návratová je manažerka holistické kosmetiky pro firmu BEWIT, maminka 3 dětí, neúnavná propagátorka ženskosti a ženské přirozené krásy a zdraví.

Říká o sobě: “Moc mi v životě pomohlo přestat neustále směřovat k dokonalosti a přijmout to, že jsem na cestě. Na cestě, kterou si velmi užívám. Směřuji k jasnému cíli, který mi nevadí si občas upravit. Věci, které mě zaskočí, už neřeším týdny nebo měsíce, ale v řádu hodin, maximálně dnů.

Miluji trávit čas se svými dětmi i trávit ho sama. Baví mě práce a pracuju ráda. Vnímám to jako poslání. Užívám si, jak jsem čím dál hezčí a schopnější. Jak mám nová a hodnotná přátelství. Otevírám se novým možnostem a jdu jim vstříc s obrovským nadšením. Naplno si prožívám konečně i svůj napravený vztah s maminkou. Baví mě sledovat lidi, jak si myslí, že jsem blázen a někdy tak se mnou i mluví.

Vědomě si prožívám ten pocit chodit po světě s permanentním, asi 5% orgasmem. Hele, blbě se těch 5% hlídá někdy;-)))

Tyto webináře vznikají jako součást dvou dalších velkých projektů: projektu Cyklická žena®, který vznikl už v roce 2013 a spustil v Čechách, na Moravě a na Slovensku cyklické hnutí, které do dnešní doby oslovilo už desítky tisíc žen (a taky mužů kolem nich). Z tohoto projektu se pak v roce 2015 odštěpil samostatně fungující (nejen) cyklický e-shop pro tvůrce svého života, který dnes nese název Lifehacking.store.

Slovo „lifehacking“ se dá přeložit jako „vychytávky pro život“, a proto se tak (anglicky) jmenují i tyto webináře – a taky se tak (česky) jmenují Sofiiny online kurzy.

Původní anglický termín pochází z 80. let minulého století, kdy jím první ajťáci označovali tipy a triky (čili „hacky“ neboli „vychytávky“), které jim pomáhaly efektivněji pracovat.

Dnes se význam tohoto slova posunul a – jak říká sestra Wikipedie – „life hacking je termín označující jakýkoliv trik, zjednodušení či novátorskou metodu, které v jakýchkoliv aspektech života zvýší produktivitu a efektivitu. Pojem vznikl ze slov ,life‘ (,život‘) a ,hacker‘ (všeobecně označení pro zvídavého jedince, který chce dopodrobna vědět, jak daná věc funguje a hledá její limity)“.

My jdeme v této definici ještě dál a říkáme, že pod termín „lifehacking“ patří všechno, co nám pomáhá žít nejen produktivní a efektivní život, ale hlavně šťastný, spokojený a pohodový život, plný radosti, lásky, hojnosti a taky dobrodružství.

 

A takový život čeká i vás:
inspirujte se na našich webinářích!

Za těmito lifehackingovými webináři stojí Dana-Sofie Šlancarová, zakladatelka projektu Cyklická žena® a přední česká propagátorka ženské cykličnosti, majitelka nakladatelství OSULE, e-shopu Lifehacking.store a autorka řady (nejen) cyklických knih a lifehackingových kurzů.

Online kurz

Vychytávky pro život 1:

Tipy, triky a osvědčené metody,
jak si doopravdy zhmotnit
svůj vysněný život

(a proč vám to dřív nefungovalo)

modré oko