Lifehackingový webinář Dany-Sofie Šlancarové, březen 2023

Naučte se říkat ne
a buďte konečně a doopravdy šťastná!

Taky jste si myslela,
že když budete hodná holčička,
budete šťastná a spokojená?!

Žila byla jednou jedna malá holčička, která zcela a upřímně věřila, že když udělá všechno proto, aby byla hodná a poslušná a všem plnila jejich přání, bude pak i šťastná a spokojená. Leč, když dospěla do dospělých a ještě dospělejších let, začala zjišťovat, že nic nemůže být dál od pravdy. Byla nešťastná, nespokojená, frustrovaná, unavená, ba se o ni začaly pokoušet různé choroby a taky deprese… Kde se stala v tom procesu chyba?

Pokud se poznáváte v tomto zkratkovitém příběhu, nejspíš vás zároveň zajímá, jak je možné se z tohoto stavu dostat – a právě o tom je můj březnový webinář, který jsem celým jménem (právě proto, že je březnový) nazvala: „Mezinárodní den ŠŤASTNÝCH a SPOKOJENÝCH žen 
aneb naučte se říkat ne a buďte konečně a doopravdy šťastná!

Mnoho žen se v průběhu svého života dostane do stavu, kdy vědí, že zdaleka nežijí ten život, který si vysnily jako mladé holčičky nebo dospívající ženy. Ba co víc, nejenže ho nežijí, ale zároveň mají silný pocit, že se ani nemůžou posunout dál, žít něco jiného, vymanit se z okovů každodennosti, do které spadly. A to jejich pocity frustrace ještě zesiluje.

Socializace do podoby hodné holčičky zcela jistě znamená, že se holčička odnaučí říkat ne tam, kde cítí svoje ne, ale její okolí vyžaduje ano. Asi vám nemusím příliš obšírně vysvětlovat, co to v pozdějším věku znamená, protože to známe velmi dobře všechny. Znamená to, že: 

 • na prvním místě jsou všichni ostatní a vy jste na místě posledním, což dále znamená:
 • že sobě nedáváte péči, kterou potřebujete vy a zejména vaše tělo, aby dlouhodobě optimálně fungovalo,
 • a následkem je vyhoření, syndrom chronické únavy, deprese, nemoci fyzického těla i obtíže psychické, silná a bolestivá menstruace atd. atd.

Říkat ano tam, kde cítím ne, a potlačovat sebe sama taky znamená, že v průběhu času získáváme zcela zkreslenou představu o tom, kdo jsme a co vlastně chceme.

Díky tomuto webináři
znovu objevíte, kdo skutečně jste,

i když vás to tak dlouho odnaučovali!

Proč se na webinář rozhodně přihlásit?

Na tomto webináři vám totiž:

 • Objasním, jak se vůbec stane, že se do takových stavů dostaneme.
 • Názorně vysvětlím, že za naši mizérii nemůžou druzí, ale my samy – což je ta skvělá a ještě lepší zpráva, protože pak svůj život můžeme i změnit!
 • Ukážu vám jednu mentální pomůcku, která vám pomůže nahlížet na váš život s větší lehkostí.
 • Dostanete link na jeden další super webinář, který je celý o tom, proč se českým ženám nedaří odpočívat a dává jim praktické rady, jak to můžou začít měnit.
 • Zmíním i to, proč za bolestivou a silnou menstruací stojí právě „syndrom hodné holčičky“.
 • Naučím vás poznávat, co chcete a co nechcete –
 • a hlavně vám pomůžu přepsat vaše mentální vzorce, které vás nutí říkat „ano“, i když všechno ve vás řve „ne!!!!“,
 • přičemž tuto skvělou techniku pak budete moci používat na přepis jakýchkoli dalších přesvědčení, která vám ničí život.

Tento webinář je vskutku nadupaný praktickými technikami, díky nimž budete schopny krok za krokem měnit svůj život k mnohem lepšímu. (Testováno na lidech;-)))

Jsem si naprosto jistá,
že i vy se můžete stát
šťastnou a spokojenou ženou!

Kdy, kde a jak?

KDY: Ve čtvrtek 30. března 2023 ve 20.00 hodin.

KDE: U vás doma, nebo kdekoli právě budete, zkrátka online.

ZA KOLIK: Webinář je zcela zdarma.

JAK: Stačí se zaregistrovat níže a my už vám zašleme link na stránku s vysíláním.

CO S SEBOU: Tužku a papír k ruce.

Webinář je MÁMA-FRIENDLY, proto ho vysíláme v osm večer, u vás doma, je relativně krátký (50 minut) – a bude pro vás k dispozici i záznam po dobu 5 dní, protože víme, že máma míní a dítě mění;-)).

Tyto webináře vznikají jako součást dvou dalších velkých projektů: projektu Cyklická žena®, který vznikl už v roce 2013 a spustil v Čechách, na Moravě a na Slovensku cyklické hnutí, které do dnešní doby oslovilo už desítky tisíc žen (a taky mužů kolem nich).Z tohoto projektu se pak v roce 2015 odštěpil samostatně fungující (nejen) cyklický e-shop pro tvůrce svého života, který dnes nese název Lifehacking.store.

Slovo „lifehacking“ se dá přeložit jako „vychytávky pro život“, a proto se tak (anglicky) jmenují i tyto webináře – a taky se tak (česky) jmenují Sofiiny online kurzy.

Původní anglický termín pochází z 80. let minulého století, kdy jím první ajťáci označovali tipy a triky (čili „hacky“ neboli „vychytávky“), které jim pomáhaly efektivněji pracovat.

Dnes se význam tohoto slova posunul a – jak říká sestra Wikipedie – „life hacking je termín označující jakýkoliv trik, zjednodušení či novátorskou metodu, které v jakýchkoliv aspektech života zvýší produktivitu a efektivitu. Pojem vznikl ze slov ,life‘ (,život‘) a ,hacker‘ (všeobecně označení pro zvídavého jedince, který chce dopodrobna vědět, jak daná věc funguje a hledá její limity)“.

My jdeme v této definici ještě dál a říkáme, že pod termín „lifehacking“ patří všechno, co nám pomáhá žít nejen produktivní a efektivní život, ale hlavně šťastný, spokojený a pohodový život, plný radosti, lásky, hojnosti a taky dobrodružství.

 

A takový život čeká i vás:
inspirujte se na našich webinářích!

Za těmito lifehackingovými webináři stojí Dana-Sofie Šlancarová, zakladatelka projektu Cyklická žena® a přední česká propagátorka ženské cykličnosti, majitelka nakladatelství OSULE, e-shopu Lifehacking.store a autorka řady (nejen) cyklických knih a lifehackingových kurzů.