Lifehackingový webinář Dany-Sofie Šlancarové, 09/2023

Je v pořádku užívat si život?

Nejen o holistické kosmetice firmy BEWIT
s Evou Návratovou

Webinář se vysílal v úterý 31. října 2023 – a pro vás je k dispozici záznam, stačí se zaregistrovat níže!

Taky máte vnitřní nastavení, že není v pořádku
užívat si život a že musíte trpět?
Změňte to!

JAK BÝT SAMA SEBOU NAVZDORY OKOLNOSTEM?

Eva Návratová je produktová manažerka holistické kosmetiky firmy BEWIT, ale nebylo tomu tak vždy. Říká o sobě: 

„Navenek jsem byla typická hodná holčička se samými jedničkami, červeným vysokoškolským diplomem, dobrou stabilní prací, provdaná za úspěšného muže a žijící v hezkém domě pod kamerovým a zabezpečovacím systémem.

Ale ve skutečnosti to bylo úplně jinak: Jsem divoká a temperamentní rebelka, zrozená ve znamení Vodnáře, která challenguje každé zavedené pravidlo a miluje osobní svobodu. A ačkoli jsem vždycky měla výborné výsledky v práci, se vztahy to nebylo nic moc. Navíc jsem trpěla na bolestivou a nepravidelnou menstruaci, a proto jsem nemohla otěhotnět.

Byla jsem nešťastná, plná sebelítosti, nejistoty, s nulovým sebevědomím a kvůli svému neuspokojivému vztahu jsem proplakala mnoho dní i nocí. A že bych byla krásná žena? To těžko! Byla jsem nezajímavá, se suchou a podrážděnou pletí, pokožkou (a vagínou), vracejícími se opary… Dvě moje děti přišly z umělého oplodnění.

Tohle trvalo, než mi došlo, že to mi moje tělo dává najevo, že život, jaký vedu, není v souladu s tím, kdo jsem doopravdy, a hlavně, kým chci být a jak se chci cítit a co chci zažívat. Musela jsem udělat rázné a nelehké kroky, ale dnes jsem opravdu šťastná žena…

Nicméně kdybych sama nebyla na dně, těžko bych se dnes mohla postavit na přednáškách a workshopech před desítky žen a pomáhat jim, aby objevily svou krásu a vnitřní sílu a šly za svou vášní a svým plným potenciálem!

Poznáváte se v nějaké části tohoto příběhu? Pokud ano, pak je tento lifehackingový webinář právě pro vás!

Snímek obrazovky 2023-10-22 v 14.07.12

Tahle krása a jemnost a něžnost a vůně a péče může být i vaše!

„Moc mi v životě pomohlo přestat neustále směřovat k dokonalosti a přijmout to, že jsem na cestě. Na cestě, kterou si velmi užívám. Směřuji k jasnému cíli, který mi nevadí si občas upravit. Věci, které mě zaskočí, už neřeším týdny nebo měsíce, ale v řádu hodin, maximálně dnů.

Ženskost a krása je v každé ženě!

Proč se na webinář rozhodně přihlásit?

Na tomto webináři vám Evička prozradí:

  • Jak moc je důležité si položit otázku: Jak bych mohla vychovat šťastné a zdravě sebevědomé děti, když nežiju v souladu s tím, co mě dělá šťastnou?
  • Jaká věta její dcery jí pomohla odejít ze vztahu, ve kterém dlouhá léta emočně trpěla.
  • Jestli je možné postavit se na nohy po rozchodu, když máte tři děti a vaše okolí vás rozhodně nepodporuje na cestě za vaším štěstím.
  • Jaký aplikovat postup krok za krokem, když si chcete konečně začít užívat život – abyste na konci byli šťastní jako Evička.
  • Jestli můžou zmizet vaše zdravotní obtíže, když se stanete sami sebou.
  • No a v neposlední řadě taky, jak se vyrábějí holistické olejíčky a kosmetické produkty firmy BEWIT.
  • Jak vám tyto oleje pomůžou zklidnit vaše děti a navázat s nimi silnější a láskyplnější vztah.
  • Jak se správně starat o vaši pleť a jak si nastavit krásný a krátký každodenní rituál se záměrem.
  • A co je naším jediným úkolem, který na světě máme!

Ať už hledáte inspiraci pro svůj život anebo vás zajímá BEWIT, kosmetika a esenciální oleje, obojího si v rozhovoru s Evou Návratovou užijte dosyta!

Je důležité nesměřovat k dokonalosti
a přijmout to, že jsem na cestě!

Kdy, kde a jak?

KDY: V úterý 31. října 2023 ve 20.00 hodin.

KDE: U vás doma, nebo kdekoli právě budete, zkrátka online.

ZA KOLIK: Webinář je zcela zdarma.

JAK: Stačí se zaregistrovat níže a my už vám zašleme link na stránku s vysíláním.

CO S SEBOU: Tužku a papír k ruce.

Webinář je MÁMA-FRIENDLY, proto ho vysíláme v osm večer, u vás doma, je relativně krátký (33 minut) – a bude pro vás k dispozici i záznam po dobu 14 dní, protože víme, že máma míní a dítě mění.

Tyto webináře vznikají jako součást dvou dalších velkých projektů: projektu Cyklická žena®, který vznikl už v roce 2013 a spustil v Čechách, na Moravě a na Slovensku cyklické hnutí, které do dnešní doby oslovilo už desítky tisíc žen (a taky mužů kolem nich). Z tohoto projektu se pak v roce 2015 odštěpil samostatně fungující (nejen) cyklický e-shop pro tvůrce svého života, který dnes nese název Lifehacking.store.

Slovo „lifehacking“ se dá přeložit jako „vychytávky pro život“, a proto se tak (anglicky) jmenují i tyto webináře – a taky se tak (česky) jmenují Sofiiny online kurzy.

Původní anglický termín pochází z 80. let minulého století, kdy jím první ajťáci označovali tipy a triky (čili „hacky“ neboli „vychytávky“), které jim pomáhaly efektivněji pracovat.

Dnes se význam tohoto slova posunul a – jak říká sestra Wikipedie – „life hacking je termín označující jakýkoliv trik, zjednodušení či novátorskou metodu, které v jakýchkoliv aspektech života zvýší produktivitu a efektivitu. Pojem vznikl ze slov ,life‘ (,život‘) a ,hacker‘ (všeobecně označení pro zvídavého jedince, který chce dopodrobna vědět, jak daná věc funguje a hledá její limity)“.

My jdeme v této definici ještě dál a říkáme, že pod termín „lifehacking“ patří všechno, co nám pomáhá žít nejen produktivní a efektivní život, ale hlavně šťastný, spokojený a pohodový život, plný radosti, lásky, hojnosti a taky dobrodružství.

 

A takový život čeká i vás:
inspirujte se na našich webinářích!

Za těmito lifehackingovými webináři stojí Dana-Sofie Šlancarová, zakladatelka projektu Cyklická žena® a přední česká propagátorka ženské cykličnosti, majitelka nakladatelství OSULE, e-shopu Lifehacking.store a autorka řady (nejen) cyklických knih a lifehackingových kurzů.