Lifehackingový webinář Dany-Sofie Šlancarové, srpen 2023

Zbavte se přesvědčení převzatých od předků,

které vám nedovolují přijímat
hojnost a peníze

Webinář se bude vysílat ve čtvrtek 31. srpna 2023 ve 20.00 hodin.

Problém s podvědomými přesvědčeními
je v tom, že o nich nevíme.
Že vůbec netušíme, že tam jsou.
A přesto nás blokují.

UŽ DLOUHO SE SNAŽÍTE O ZMĚNU, ALE JAKO BY VÁS NĚCO DRŽELO ZPĚT?

Možná se ve vaší rodině taky traduje ten příběh, jak váš dědeček či pradědeček či prastrejda za první republiky naspořil spoustu peněz – a pak o ně jednou nebo dvakrát nebo klidně třikrát během následujících divokých let přišel. Poučení, které se tímto způsobem ve vašem rodu předává, je jasné: Nespořit, neinvestovat, nepodnikat, nemít peníze.

Spousta lidí si samozřejmě myslí, že tohle jsou všechno historky ze staré doby, které se udály někomu, koho jste vlastně třeba už ani nezažili a vás se netýkají. Skutečnost je ale jiná. Podobně jako si ve své DNA neseme genetické předpoklady pro rodinně dané choroby, neseme si ve svém podvědomí i nastavení a bloky svých předků – ale bohužel o tom většinou vůbec nevíme. 

Proč bychom měli něco na sobě měnit?

Děláme to nejen pro sebe samotné, ale i pro druhé, pro lidi kolem sebe, kteří zatím nevěří, že můžou mít víc peněz a hojnosti, a zejména pro svoje děti, kterým dozajista chceme předat jiná nastavení.

To je často ta největší motivace, protože – znáte to, jak často si říkáte: Jo, ale já to pro sebe přece nepotřebuju, já to nějak zvládnu, já to nějak překlepu. Zvládnete, překlepete – ale a) proč byste to dělali; b) jakou informaci tím předáváte svým dětem?

Změňte to!

Nepředávejte svým dětem nastavení na chudobu,
ale na hojnost a na to,
že můžou uskutečnit svoje sny, i ty velké!

Proč se na webinář rozhodně přihlásit?

Na tomto webináři vám ukážu a vysvětlím:

  • Jak je možné, že od svých předků přebíráme podvědomá přesvědčení.
  • Proč když se nám stane něco příjemného,
 máme obavu, čím za to zaplatíme,
a tak si to příjemné raději nedovolujeme.
  • V čem je ten největší problém s podvědomými bloky a přesvědčeními. 
  • Proč ale to není žádná chyba v matrixu, ale něco, co jsme si ve skutečnosti přáli prožít a překonat.
  • Jak můžete i ten největší problém ve vašem životě změnit v požehnání.
  • Jaká konkrétní přesvědčení o penězích a hojnosti můžete ve své hlavě mít nasáčkovaná –
  • no a hlavně si projdeme jedním maximálně praktickým cvičením, které vám pomůže se těchto přesvědčení zbavit, dnes i v budoucnu!

 

Já miluju praktické webináře, které přinášejí lidem do života vytouženou změnu – a tohle je jeden z nich!

I vy se můžete rychle a lehce zbavit negativních
přesvědčení a přitáhnout si peníze a hojnost.
Ukážu vám jak!

Kdy, kde a jak?

KDY: Ve čtvrtek 31. srpna 2023 ve 20.00 hodin.

KDE: U vás doma, nebo kdekoli právě budete, zkrátka online.

ZA KOLIK: Webinář je zcela zdarma.

JAK: Stačí se zaregistrovat níže a my už vám zašleme link na stránku s vysíláním.

CO S SEBOU: Tužku a papír k ruce.

Webinář je MÁMA-FRIENDLY, proto ho vysíláme v osm večer, u vás doma, je relativně krátký (35 minut) – a bude pro vás k dispozici i záznam po dobu 14 dní, protože víme, že máma míní a dítě mění – a navíc je léto a všichni jsou v čudu;-)).

Tyto webináře vznikají jako součást dvou dalších velkých projektů: projektu Cyklická žena®, který vznikl už v roce 2013 a spustil v Čechách, na Moravě a na Slovensku cyklické hnutí, které do dnešní doby oslovilo už desítky tisíc žen (a taky mužů kolem nich). Z tohoto projektu se pak v roce 2015 odštěpil samostatně fungující (nejen) cyklický e-shop pro tvůrce svého života, který dnes nese název Lifehacking.store.

Slovo „lifehacking“ se dá přeložit jako „vychytávky pro život“, a proto se tak (anglicky) jmenují i tyto webináře – a taky se tak (česky) jmenují Sofiiny online kurzy.

Původní anglický termín pochází z 80. let minulého století, kdy jím první ajťáci označovali tipy a triky (čili „hacky“ neboli „vychytávky“), které jim pomáhaly efektivněji pracovat.

Dnes se význam tohoto slova posunul a – jak říká sestra Wikipedie – „life hacking je termín označující jakýkoliv trik, zjednodušení či novátorskou metodu, které v jakýchkoliv aspektech života zvýší produktivitu a efektivitu. Pojem vznikl ze slov ,life‘ (,život‘) a ,hacker‘ (všeobecně označení pro zvídavého jedince, který chce dopodrobna vědět, jak daná věc funguje a hledá její limity)“.

My jdeme v této definici ještě dál a říkáme, že pod termín „lifehacking“ patří všechno, co nám pomáhá žít nejen produktivní a efektivní život, ale hlavně šťastný, spokojený a pohodový život, plný radosti, lásky, hojnosti a taky dobrodružství.

 

A takový život čeká i vás:
inspirujte se na našich webinářích!

Za těmito lifehackingovými webináři stojí Dana-Sofie Šlancarová, zakladatelka projektu Cyklická žena® a přední česká propagátorka ženské cykličnosti, majitelka nakladatelství OSULE, e-shopu Lifehacking.store a autorka řady (nejen) cyklických knih a lifehackingových kurzů.