Jste ready pro
5denní zhmotňovací výzvu?

Jestli věříte, že váš život je ve vašich rukou a ve vaší hlavě a vy jste jeho tvůrcem, pak jste tady správně.

Jestli chcete udělat zásadní posun v oblasti svých financí, zdraví, práce, vztahů…, ale nevíte, jak na to, pak jste tu rovněž správně.

Pokud už jste nějaké zhmotňovací techniky zkoušeli a chcete se dozvědět víc, jste tady správně.

Pokud tyhle techniky a metody zkoušíte už déle a docela pravidelně, ale s nejistými výsledky, pak jste tu rozhodně správně.

A dokonce i jestli si myslíte, že zhmotňování je pro ezo-lidi, ale krapet vás to láká, pak tu taky nesmíte chybět.

Pochopte principy zhmotňování v 5 dnech!

V téhle zhmotňovací výzvě na vás čeká 5 videí na tato zásadní témata:

1) Zhmotňování není jenom pro ezouše – aneb o tom, že ať o tom víte nebo nevíte, už jen tím, že nějak používáte svůj mozek a svou mysl a svoje tělo, si zhmotňujete všechno ve svém životě, ať už to dobré nebo to horší, a že tohle všechno má vědecky a racionálně vysvětlitelnou podstatu – a hlavně, že se můžete naučit zhmotňovat mnohem líp, vědoměji, efektivněji a radostněji!

2) Proč je můj muž tak protivný (má žena tak protivná)? – jestli žijete v partnerství, občas narazíte na to, že ten druhý je protivný, anebo jste protivní vy sami. Opět vám velmi logicky a racionálně vysvětlím, že nemá cenu se hádat, argumentovat nebo cokoli řešit, ale nejlepší je si hodit nohy na stůl, pustit si komedii a nechat, ať to vyšumí. Jestli si říkáte, že jsem se zbláznila, tak se schválně na tohle video mrkněte!

3) Co to znamená, že vám Vesmír kryje záda (a jak můžete urychlit čas) – já se domnívám, že tu na světě nejsme sami (a tím nemyslím mimozemšťany). Myslím, že tu žijeme v neustálém každodenním kontaktu se Silou, která nás stvořila a můžeme si z ní udělat skvělého parťáka pro všechno, co si chceme zhmotnit a přitáhnout do svého života. Tohle video je plné praktických příkladů ze života a ještě vás v něm naučím urychlovat čas!

4) Proč se pořád (někdy) cítím špatně, i když na sobě pracuju? – jedna z nejčastějších otázek, které jsem dostávala jako průvodce v českých verzích kurzů Joea Dispenzy. Jestli chcete pohlazení a možná nečekaná vysvětlení pro svůj život, tak pak to všechno najdete v tomto videu.

5) Proč mi pořád nechodí ty prachy? – no a to je ta první nejčastější otázka všech lidí, co si začnou zhmotňovat. Vysvětlím vám, jaké věci chyběly ve všech knihách o zákonu přitažlivosti, které jste četli, a co vám neřekli na zhmotňovacích kurzech, kterými jste prošli – a kde jste doposud dělali chybu, že se vám nedaří zhmotňovat váš vysněný život. Opět je to poměrně logické a racionální!

Videa jsou krátká, stručná, úderná
a plná příběhů a příkladů –
a pochopitelně nechybí rady, tipy a triky pro vás
a taky praktické úkoly, abyste si to všechno
hezky vyzkoušeli a taky se to naučili!

5 dní
skvělých inspirativních
videí s Danou-Sofií

ZCELA ZDARMA!

Co pro to musíte udělat?

Stačí se jen přihlásit a ihned vám
začnou v mailu přistávat jednotlivá videa.

Tato výzva je součástí nově vznikajícího projektu Vychytávky pro život

Tento projekt vzniká jako součást dvou dalších velkých projektů: projektu Cyklická žena®, který vznikl už v roce 2013 a spustil v Čechách, na Moravě a na Slovensku cyklické hnutí, které do dnešní doby oslovilo už desítky tisíc žen (a taky mužů kolem nich).

Z tohoto projektu se pak v roce 2015 odštěpil samostatně fungující (nejen) cyklický e-shop pro tvůrce svého života, který dnes nese název Lifehacking.store.

Slovo „lifehacking“ se dá přeložit jako „vychytávky pro život“, a proto se tak jmenují i tyto kurzy. 

Původní anglický termín pochází z 80. let minulého století, kdy jím první ajťáci označovali tipy a triky (čili „hacky“ neboli „vychytávky“), které jim pomáhaly efektivněji pracovat.

Dnes se význam tohoto slova posunul a – jak říká sestra Wikipedie – „life hacking je termín označující jakýkoliv trik, zjednodušení či novátorskou metodu, které v jakýchkoliv aspektech života zvýší produktivitu a efektivitu. Pojem vznikl ze slov ,life‘ (,život‘) a ,hacker‘ (všeobecně označení pro zvídavého jedince, který chce dopodrobna vědět, jak daná věc funguje a hledá její limity)“.

My jdeme v této definici ještě dál a říkáme, že pod termín „lifehacking“ patří všechno, co nám pomáhá žít nejen produktivní a efektivní život, ale hlavně šťastný, spokojený a pohodový život, plný radosti, lásky, hojnosti a taky dobrodružství.

 

A takový život čeká i vás, když se zapojíte do naší
5denní zhmotňovací výzvy!

Za 5denní zhmotňovací výzvou stojí Dana-Sofie Šlancarová, zakladatelka projektu Cyklická žena® a přední česká propagátorka ženské cykličnosti, majitelka nakladatelství OSULE, e-shopu Lifehacking.store a autorka řady (nejen) cyklických knih.

Online kurz

Vychytávky pro život 1:

Tipy, triky a osvědčené metody,
jak si doopravdy zhmotnit
svůj vysněný život

(a proč vám to dřív nefungovalo)

modré oko